Fzks

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2020. június 6.

Én nagyon megszerettem ezt a sampont! Először is, műanyag csomagolás mentessége miatt, másodszor a nagyszerű hatásának köszönhetően. Nekem érzékeny bőröm van de abszolút nem bántja, nem korpásodok és a hajmosást is kitolja egy-két nappal. Én közvetlenül a fejbőrömre "rakom rá" úgymond a terméket, nagyszerűen habzik és könnyű kimosni, nem érzem azt a tapadós szappanos réteget a fejemen a használat után. Én mindenkinek szívesen ajánlom.:)

Inecto Pure Argan Conditioner

Inecto Pure Argan Conditioner
2020. június 6.

Tapasztalataim szerint egy nagyon jó kis termék, érezhetően puhább tőle a hajam, könnyebben kifésülhető, nem zsírosít, nagyon jó az illata és az incije is elmegy:) Megéri árban egy viszonylag természetesebb balzsam ilyen kiszerelésben. Nekem most mellig érő nagyon dús szőkített hajam van, anyukámnak derékig érő szintén dús, festett haja, ketten használjuk összesen kb heti 5 alkalommal, nekem kis adag is elég a kívánt eredményhez, anyukám viszont nyom a hajára bőven, de még így is félig van a doboz, úgy hogy kb 3 hete vettem, szóval én elégedett vagyok vele.:) Nem mellesleg vegán és CF!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. június 6.

Kedvenc korrektorom, nem is használok alapozót csak ezt a kis drágát. Alá megy egy átlátszó primer, rá egy matt púder és egész nap a helyén marad. Már a másodikat használom, kis idő kellett hogy megszokja a bőröm, először ici pici pattanásokat okozott a homlokomon, de egymáshoz szoktak és így hibátlan.:D Könnyű vele dolgozni, nekem mindig tökéletes, jó a bőrömhöz, én 010-es "porcelán" árnyalatot használom, tökéletes. A pirosságot is jól fedi és a szem alatti karikákat is, annyi hogy hajlamos beülni a ráncokba ha nem dolgozzuk jól el, szóval erre érdemes figyelni. Mindezek mellett állatokon nem tesztelik szóval szerintem én ezt életem végéig használni fogom.:)
Update: Hát, tévedtem. Nem tudom hogy a formula változott meg, vagy a bőröm vagy valami más,de egyszerűen nem tudunk együttműködni tovább. Minden icipici ráncomba beül és úgy kiemeli őket, hogy minimum 30-nak nézek ki húszéves létemre. Szóval megválunk egymástól, pedig nagyon jó az árnyalata :(