Gabcsu

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2016. január 25.

Én is a tesztelők között vagyok, akik 2 doboz 90 darabos Biovanne Plus-t kaptak.
Az első hónapban nem vettem észre túlzott változást, talán a szempillám lett hosszabb és dúsabb. Ekkor még könnyen tört a körmöm is.
Aztán lassan észrevettem hogy a hajam kevésbé hullik. Nem sokkal kevésbé, de kevésbé.
A bőrömön nincs változás.
1-2 hete viszont észrevettem hogy a körmöm már képes volt törés nélkül megnőni. Megvastagodott, és megerősödött. Nem szakadt be, nem jött le kis csíkokban a körmöm felső rétege (mint azelőtt mindig). Azóta még csak be sem repedt, ami nálam nagy szó. :)
Összességében nagyon jó, főleg a körömnek, ezért vettem még egy dobozzal későbbre, hogy megismételhessem a kúrát (mondjuk egy év múlva). Kulcsszó ennél is a türelem és a kitartó vitaminszedés. :)

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2013. augusztus 17.

Most használtam először és isteni a hatása. Eddig nemigen használtam balzsamot, ezért a hajam kifésülhetetlen nagy gubanc volt (pedig szögegyenes hajam van alapból). Pont valamelyik nap akartam levágatni a hajamat (a barátom fodrász), és mikor kifésülte sírtam, annyira fájt, de végigcsináltam, hogy egyenletes legyen a hajam.. egy keveset vágott belőle, de azt mondta itt be is fejezi, mert nagyon nehéz volt kifésülnie (2 órát csak azzal töltött), és amint kifésült egy tincset és elengedte már megint gubancos volt.
Úgyhogy ha megvettem ezt a spray-t és a sampont. A spray-t ki is próbáltam most, és sokkal könnyebb volt a fésülés, sőt még ha ráztam 1-2-t a hajamon akkor is egyenes és jólfésült maradt. A pazar illat csak hab a tortán.:)
Ha a sampon is ilyen szinten beválik, akkor lehet hogy a másik balzsamot is megveszem.:)

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc
2013. augusztus 16.

Nagyon jó termék! Gyönyörű vonalat lehet vele húzni, és tartós is. Egy hibája van: többször át kell húzni vele, mert akkor lesz csak igazán fekete, és hamar kiszárad. :/ De ettől függetlenül szeretem. 5 is van, és mindig cserélgetem.:)