gabi.kreiter

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Mexx Woman

Mexx Woman
2014. január 19.

Pár éve Anyukám használta, nagyon szerette, de csak ajándékba kapta, úgyhogy mikor elfogyott nem is vettünk újat belőle. Tavaly szülinapomra és névnapomra viszont újra megkaptam az unokatesómtól, az 50 ml-s változatot, úgyhogy most Anyu is, én is ezt fújjuk magunkra folyamatosan. :D Nagyon jó az illata, és tetszik, hogy nem marad meg túl erősen, mert ki nem állhatom, hogy ha beszállok egy autóba és alig lehet levegőt kapni egy cukros, émelyítő parfümtől. Nem hinném, hogy újra venném, de ajándékba bármikor jöhet! ;)

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótusz Luxus Testápóló Krém

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótusz Luxus Testápóló Krém
2014. január 19.

Az egyik kedvenc avonos krémem, imádom az illatát. Sokáig tart, és viszonylag jól hidratál, bár én tényleg inkább az illatáért és a tapintása miatt szeretem. A fehér foltokat nem tudom elképzelni a bőrön, én semmi ilyet nem tapasztaltam vele kapcsolatban, pedig már jópárszor használtam, bár tény, hogy nem kenek magamra túl sokat, mert nem szeretem, ha "ragadós" lesz a bőröm. A hidratálás gyengesége miatt 4 csillag, az illat viszon csillagos 5! :)

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótusz Relaxáló Testradír

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótusz Relaxáló Testradír
2014. január 19.

Nagyon-nagyon szeretem, akkor szoktam használni, ha "spa-napot" tartok itthon. Teljesen ellazulok az illatától, és nagyon szeretem, hogy nem vadul radírozza a bőrömet. Isteni az illata, ha a hozzá tartozó test-szufléval használom, nagyon sokáig érezni még. :)

1 MÁRKA