Gabica28

Regisztráció dátuma: 2016. november 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. január 22.

Imádom!! A niacinamiddal használom együtt. Kell várni azért pár hetet, hogy lehessen látni a változást, de megéri.
Ami ki akarna jönni pattanás, konkrétan egy éjszaka alatt vissza is húzódik.
Nekem a miteszereket is totál csökkentette.
Kár, hogy csak 5 csillag a max. ami adható.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. december 27.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg a kisebb kiszerelést, sokan el voltak ájulva tőle. Nekem zsíros tág pórusú, miteszeres bőröm van, pont olyan amilyenre ezeket a termékeket tervezték. Van nekem egy AHA hámlasztóm, és azt olvastam, hogy erre a bőrtípusra a BHA sokkal jobb, hatásosabb.
Alig vártam, hogy megérkezzen, es gyönyörű bőröm legyen. Sajnos csalódnom kellett, ha a nagy kiszerelést vettem volna meg, lehet fel is akasztom magam.
Oké, plusz pattanásokat nem okozott, de tenyleg semmit nem csinal. A bőröm kicsit puhább de ezen kívül semmi.
Elhasználom azért az egészet, hátha változást tapasztalok, és több csillagot tudok ennek adni. De egyelőre nagy csalódás a termék és a G&G...

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2018. december 27.

Nagy rajongója lettem a C-vitaminos szérumoknak. Nagyon örültem, hogy rátalaltam erre, ilyen olcsó áron.
Először ettől nem voltam túlságosan elhalva.. adtam neki azért időt, hátha valami változás lesz, volt is.. Rengeteg plusz miteszer. Az sem tetszik benne, hogy vasszagú lesz tőle a kezem. A pattanás utáni hegeken egy árnyalatnyit sem halványított, akármit csinálok is. Próbáltam reggel és este is, de sajnos olyan mintha vizet locsolnék rá, nyílván mindenkinek más termék jön be, mindenkinek más a bőre. Sajnon nekem ezek a G&G termékek valahogy semmit nem érnek.. én maradok inkább a kb. 5-ször drágább natics-nál, ami már egy éjszaka alatt csodákat művel a bőrömmel.