Gabicc

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. február 5.

Én nagyon szeretem a Maybelline spiráljait, így ez sem okozott csalódást.
1 rétegben természetesebb eredményt ad, 2 rétegnél már jóval hosszabb és dúsabb a szempillám, viszont nekem a 3 réteg ebből már sok lenne.
Nekem is az a benyomáson, hogy hasonlít a Lash Sensational spiráljukra.
A kefe rugalmas, ami nekem tetszik, így kevésbé festem össze a szemhéjam. Szépen befesti a szempillák végét is.
Összességében: Természetesen csodát nem kell várni, a rövid szempillákból nem lesz égig érő, de szépen dúsít, hosszabít és tartós.

Isana Young Micelles Cleansing Cream

Isana Young Micelles Cleansing Cream
2019. augusztus 5.

Kerestem valamilyen erősebb arclemosót, ami jó mitesszeres bőrre, és szimpi volt az összetevőlista, így tettem egy próbát. Már a második tubussal vettem meg, szerintem nem kell tőle csodát várni, de teszi a dolgát. Kevesebb pattanásom van amióta használom, igaz nekem gyulladt, nagy pattanásaim nincsenek.
Így nyáron zsírosabb a bőröm, de hajlamos a kiszáradásra is, tisztának érzem az arcom a használata után és nem szárít.
Sűrűbb géles állaga van, nem habzik, de jól el lehet oszlatni a bőrön.
Egyedül a parfüm nem hiányzik bele, ezt leszámítva szuper.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. június 26.

IMÁDTAM! Télen mással kombinálva tökéletes, nyáron pedig magában. Könnyű állaga van, kellemes hidratált érzetet ad. Teljes áron kicsit drágának tartom, de szerencsére sokszor lehet kedvezménnyel beszerezni, nekem így teljesen megéri.