Gabicc

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Young Micelles Cleansing Cream

Isana Young Micelles Cleansing Cream
2019. augusztus 5.

Kerestem valamilyen erősebb arclemosót, ami jó mitesszeres bőrre, és szimpi volt az összetevőlista, így tettem egy próbát. Már a második tubussal vettem meg, szerintem nem kell tőle csodát várni, de teszi a dolgát. Kevesebb pattanásom van amióta használom, igaz nekem gyulladt, nagy pattanásaim nincsenek.
Így nyáron zsírosabb a bőröm, de hajlamos a kiszáradásra is, tisztának érzem az arcom a használata után és nem szárít.
Sűrűbb géles állaga van, nem habzik, de jól el lehet oszlatni a bőrön.
Egyedül a parfüm nem hiányzik bele, ezt leszámítva szuper.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. június 26.

IMÁDTAM! Télen mással kombinálva tökéletes, nyáron pedig magában. Könnyű állaga van, kellemes hidratált érzetet ad. Teljes áron kicsit drágának tartom, de szerencsére sokszor lehet kedvezménnyel beszerezni, nekem így teljesen megéri.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2019. június 20.

Első használatnál nagyon nem szerettem, másnapra égett szagom volt, ami ugye egy önbarnítónál nem meglepő. Akkor minden nap vagy minden másnap használtam, de nem sikerült barnább színt elérnem a sok rétegzéssel, így félretettem nyár végén.
Mostanában már nagyon kifakultam, így elkezdtem újra használni, de csak 5 naponta, így túl tudtam lendülni a szagán. Felkenéskor egyébként kellemes testápoló illata van.
Egyértelműen látszik a különbség, barnább vagyok, de nálam ez az egyetlen negatívum, hogy nem eléggé.
Ezen kívül más önbarnítót nem használtam, de meg vagyok vele elégedve így a második nekifutás után. Nagyon lusta vagyok, így radírozni nem szoktam előtte, testápolózni sem, inkább kihagyom a térdemet és a könyökömet, és ennek ellenére is szép egyenletes lesz a szín, és egyenletesen is kopik.
Ha lenne 4,5 csillag, akkor azt adnám, mert nekem nem elég barna, ezen kívűl minden oké vele.