gabii0719

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2016. december 29.

Rövid ideje használom a tonikot, de én meg vagyok vele elégedve. Önmagában nem távolítja el a miteszereket szerintem. Én úgy használom, hogy először leradírozom az arcomat, majd utána használom minden nap reggel-este a tonikot. Így szépen halványan tartja sok-sok napig a miteszereimet, és kevesebb is van már belőle. Ha nem használnám, akkor egy-két napon belül újra tele lennék miteszerekkel. Szóval az nem várható el a terméktől hogy önmagában eltávolítja a miteszereket, de ha előtte kicsit rásegítesz arcradírozással vagy esetleg egy kamilla gőzöléssel, utána szerintem nagyon jól alkalmazható és sokat segít. Egyébként meg nagyon jól frissíti az arcomat, a mini pattanásaimat eltüntette egy-két napon belül, aminek nagyon örülök, mert eddig semmivel sem sikerült. Úgyhogy én egyértelműen 5 csillagot adok neki.

AlfaParf Semi Di Lino Diamante Care Illuminating Olajesszencia

AlfaParf Semi Di Lino Diamante Care Illuminating Olajesszencia
2015. november 23.

Nekem egy hajmosásnál kb. 1/3 ampullát használok el, és csak azokra a részeken oszlatom el, ami nem nagyon érintkezik a fejbőrömmel, mert nekem eléggé zsírosodik tőle a hajam. Az illata érdekes.. Nem mondom, hogy rossz, de éreztem már finomabb illatot is. Igazából hozzászoktam, és meg szerettem a vége fele :) Amúgy tényleg fényesebb és puhább lesz tőle a hajam, szóval abszolút használ. Nekem egyetlen mínusz csak az, hogy zsírosodik tőle a hajam nem kicsit. Ami meg pozitívum, hogy nem kell sokat használni belőle, úgyhogy elég sokáig elég nekem. (Hetente max egyszer használom, a hajam meg kb mellig érő)

Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Reparative Lotion Elvékonyodott Hajra

Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Reparative Lotion Elvékonyodott Hajra
2015. november 23.

Minden hajmosás előtt összekevertem fél üveget egy kis hajpakolással (Crema alla cheratina 1l), ezt felkentem a hajamra, majd feltűztem és folpakkal betekertem a fejemet, és sapkát húztam. Fél órát hagytam a hajamon kb. Kúraszerűen alkalmaztam, tehát minden hajmosásnál. Később megtudtam, hogy ezt nem is kell kimosni a hajból, így változtattam a procedúrán: hajmosás után, a hajvégeket kentem csak be vele, és úgy szárítottam meg a hajamat. Így még tovább elég volt. Kevésnek tűnhet, hogy csak 6 db van benne, de nekem viszonylag sokáig kitartott, mert amikor már nem mostam ki, akkor egy kevéske is elég volt, és elég jól el tudtam oszlatni a hajamon. Az illata kellemes. És ami nagy POZITÍVUM: elég jól felgyorsította hajnövekedésemet!! A hajam minősége is javult sokkal, és nagyon sok babahajam nőtt. Nem zsírosodott tőle a hajam (ellentétben a kék löttyel)!

Szóval én teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a termékkel.