gabocaaa

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. augusztus 9.

Nagyon szeretem, tökéletes ekcémás bőrre. Én sminklemosónak is ezt használom, plusz árban is verhetetlen.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2020. augusztus 6.

A kis kiszerelést választottam belőle. Szeretném kialakítani a napi arcápolási rutinomat. Ez az első alkalom, hogy retinolos krémmel próbálom rendbe tenni az arcbőröm. Nagyon sok pozitív véleményt, tapasztalatot olvastam a Paula's Choice termékekről, ezért döntöttem mellette. Ezzel a krémmel viszont vegyes érzéseim vannak. Egyrészt olvastam, hogy a retinolos krémeknél az első reakció közé tartozik, hogy először "rosszabb" lesz az arcbőröd állapota, majd ezután érhető el a csoda. A tapasztalatok alapján egy héten 3-4 alkalommal kentem az arcomra, BHA hámlasztó mellett, illetve moisturizer használatával, viszont a csoda sajnos nem jött el. Ennek ellenére nekem is az a véleményem, hogy szuper kis termékről van szó, de nem találtam még meg a nekem megfelelőt, viszont abban biztos vagyok, hogy PC lesz az. Ekcémás, rosaceas bőröm van és egyik termék sem okozott irritációt.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2020. augusztus 6.

Nekem ez az első önbarnító amit használok. Nagyon szeretem, negatívumai közé sorolható, hogy felkenés után ragacsos érzést hagy a bőrön, illetve az égett csirkeszag azért itt is jelen van. Viszont nagyon szépen fed, könnyű használni. Szerintem, aki most csöppent az önbarnítók világába, annak tökéletes választás. Folyamatosan újravevős