GabrielaSabatini

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Narciso Rodriguez For Her EDT

Narciso Rodriguez For Her EDT
2018. június 8.

Ez micsoda egy csodás pézsma illat! Nem tudok vele betelni! Ma őrjítő meleg van, és igazából egy friss, zöld illatot szerettem volna kiválasztani, de a dobozkámban ennek a mintácskájával futottam össze először, és egyszerűen nem tudtam ellenállni neki. Amíg az erőteljes pézsmás alapra télen a melengetőbb jegyek ülnek rá (pl. vanília), addig most ebben a rekkenő hőségben, olyan szépen a virágos-citrusos jegyei érvényesülnek a pézsma mellett, hogy abszolút egy frissítő, könnyed illattá válik a bőrömön. Emlékszem, hogy az üveges kiszerelést (vagyis egy szett volt) jó drágán vettem odakint Angliában egy jobb nevű parfümériában, azóta egyszer-kétszer már láttam jóval olcsóbban is, és akkor azt gondoltam, hogy talán elhamarkodtam a vásárlást. Viszont most rájöttem, hogy vállveregetés jár magamtól magamnak, mert ez az illat azóta sok napomat bearanyozta!

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2016. augusztus 7.

Update:
Még mindig áll, hogy jól tisztít, és frissnek érzem tőle a leheletemet, de sajnos 1-2 hetes folyamatos/rendszeres használat mellett kimarta a számat és az ínyemet. Ez részemről megbocsáthatatlan, így az öt csillagot most kénytelen vagyok 1-esre változtatni. Kár. ...És hát továbbra is keresem a számomra tökéletes fogkrémet.

2016. július 28.
Soha nem vettem volna meg, ha anyósom nem ajánlgatja olyan nagyon, és ha lett volna olyan fogkrémem, amivel 100%-ig elégedett lettem volna.
Amikor először lecsavartam a kupakját, úgy gondoltam, ó, igen, látom, ez megint valami kamu varázsszer; himalayás, meg ajurvédikus, miközben csak egy adag sár van a tubusban (tényleg úgy néz ki)! Viszont, amikor kipróbáltam, abszolút pozitívan változott a véleményem, mert nagyon jól tisztít, az íze sem borzalmas, és tök jó friss lesz tőle a leheletem. Az ínyvérzést is csillapítja. Egyetlen negatívum, hogy a meleg fürdőszobában hamar beszáradhat, ha nem ezt használja az ember naponta. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy most hogy elfogyott a másik márkájú, kevésbé hatékony fogkrémem, már csak ezt fogom használni, és nem hagyom többé beszáradni.

L'Artisan Parfumeur Drole De Rose

L'Artisan Parfumeur Drole De Rose
2016. július 28.

Elsőre durván szokatlannak, és inkább kellemetlennek éreztem a fejillatát, úgyhogy azt hittem, egy buggyant mintához jutottam. Aztán rájöttem, hogy az a baj, hogy nem szeretem az ánizst. Később tényleg púderes rózsás illattá válik (én az íriszt is érzem benne). Ez az illat szépen, nagyon "alattomosan" és hosszútávra beette magát az orromba és a fejembe. Valószínűleg azért, mert nagyon emlékeztet tini és fiatal korom rúzsillatára ('90-es évek), és így kellemes emlékeket és jó érzéseket csal elő. Ezért megbocsátom a nyitány "vadságát". Rajtam egyébként több órán keresztül is érezni a púderes illatot. Különleges alkalmakra talán kevés, de ha akarok egy nyugis, komfortos napot egy diszkrét, de kellemes illattal, akkor mostanság ezt választom.