Gabriella888

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Waschgel mit Aktivkohle

Balea Waschgel mit Aktivkohle
2017. augusztus 28.

Amikor megláttam az értékelését vásárlás előtt, kicsit elbizonytalanodtam, de nagyon örülök, hogy megvettem. Arctisztító kefével viszem fel, és azzal nagyon szépen habzik, nagyon jól tisztít és nem okoz pattanásokat, jól esik a zsíros bőrömnek, használat után még szebbnek is látszik a bőröm színe. Nekem a törölközőmet nem fogta be eddig még egyáltalán, ez azért lehet mert oda szoktam rá figyelni, hogy rendesen lemossam az arctisztítókat, egyébként is könnyen lemosható. Örök kísérletező típus vagyok, de erről el tudom képzelni, hogy újraveszem.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2017. július 17.

Legjobb szemöldök zselé. A világosabbat használom, nagyon szép a színe. Ami a legnagyobb előnye, hogy nem hagy fényes réteget és nem áll össze tőle a szemöldököm (mint más márkák szemöldökzseléitől), teljesen természetes a hatása. Újra fogom venni, pont most van kifogyóban. Kb fél évig elég volt szinte mindennapos használat mellett. Gondolkodás nélkül 5*.

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza
2017. június 18.

A 020-as árnyalatot választottam, és nagyon nagyon tetszik. Szeretem a kialakítását, nagyon könnyű vele dolgozni. Tartós, egyenletesen kopik, bírja az evést, ivást. Alá kell hidratálni, így engem egyáltalán nem szárít, és szép lesz a végeredmény.