GabriellaBodnar

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2020. november 6.

Két hete használom már ezt a lemosót, a reggeli arcápolási rutinom része. Nagyon kellemes használni, puha zselés állag, én kifejezetten örülök, hogy nem habzik, ennek ellenére jól tisztít. próbáltam már egyébként este is, és még a szememről is lehozta az összes szempillafestéket. Utána a friss, tiszta érzet marad, nem szárít. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, árban is nagyon megéri!

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. október 29.

Az első és eddig egyetlen Clinique termék amire beruháztam (sajnos nekem ezek a borsos árak nem férnek bele a mindennapokba), de nem csalódtam. Nagyon jól hidratál, eszméletlenül puha lett az arcbőröm használat után,és szépen tartja is egész nap. Csak az ára miatt nem valószínű, hogy állandó tagja lesz a rutinomnak, de ha felfedezek akciót akkor lehet újra beruházok rá, mert ezen kívül negatívumot nem tudok rá mondani! Azt teszi, amit ígérnek.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2020. október 28.

Hónapok, sőt már szerintem lehet több mint egy éve ezt a sampont használom, és semmi pénzért nem váltanám le. Könnyű textúra, jól hangzik, jól tisztít, az illatát is nagyon szeretem, de legfőképpen még ennyi használat után sem zsírosítja el a hajamat. Egy héten 2x szoktam hajat mosni, és addig szépen kitart. Az ára is megfelelő, sokáig elég egy flakonnal. Nem tervezem a váltást.