GabriellaBodnar

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. január 6.

Az első olyan színezett hidratáló, ami nem zsírosítja a bőröm! Teljesen matt marad még a nap végére is, semmi csillogás. Először furcsa volt a folyékony állag, de meg lehet szokni. Szerintem nagyon jól el lehet dolgozni az arcon, nem vastag rétegben fed, aminek én kifejezetten örülök. Biztosan újra vásárolom. :-)

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2020. november 6.

Két hete használom már ezt a lemosót, a reggeli arcápolási rutinom része. Nagyon kellemes használni, puha zselés állag, én kifejezetten örülök, hogy nem habzik, ennek ellenére jól tisztít. próbáltam már egyébként este is, és még a szememről is lehozta az összes szempillafestéket. Utána a friss, tiszta érzet marad, nem szárít. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, árban is nagyon megéri!

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. október 29.

Az első és eddig egyetlen Clinique termék amire beruháztam (sajnos nekem ezek a borsos árak nem férnek bele a mindennapokba), de nem csalódtam. Nagyon jól hidratál, eszméletlenül puha lett az arcbőröm használat után,és szépen tartja is egész nap. Csak az ára miatt nem valószínű, hogy állandó tagja lesz a rutinomnak, de ha felfedezek akciót akkor lehet újra beruházok rá, mert ezen kívül negatívumot nem tudok rá mondani! Azt teszi, amit ígérnek.