gabriellakalman

Regisztráció dátuma: 2018. november 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2019. január 27.

Mióta rendbejött a hajam, nem akarom felesleges kemikáliákkal terhelni, így a természetes összetevők mellett döntöttem. Nem tudtam még mit válasszak, így drogéria körútra indultam - ő lett a kiválasztott. Igazából az alacsony elvárásaimnak (tisztítson, friss és puha hatást keltsen, ami nem múlik el másnapra) megfelel. Az illata szuper, ám a hajon nem marad meg olyan számottevően.

Dove Gentle Exfoliating Tusfürdő

Dove Gentle Exfoliating Tusfürdő
2019. január 27.

Ez a tusfürdő A Dove Tusfürdő. Nagyon finom az illata, szuper puha lesz tőle a bőr, sűrű, krémes, tápláló. Aki ezt szeretné bőrradírnak, az lessen már bele a flakonba mielőtt megveszi: pici, apró kis golyócskák - nem ők fogják az egész testedet leradírozni. Plusz, ott írja, hogy GENTLY exfoliating tusfürdő. Szóval ha bőrradír kell, akkor azt kell keresni, ez még mindig egy tusfürdő.

Dove Nutritive Therapy Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nutritive Therapy Nourishing Oil Care Sampon
2019. január 27.

Barátomnak vettem mert le volt árazva, neki meg kb mindegy mivel mos hajat - szuper illatos és puha is lett a haja. aztán egyszer elfogyott a saját samponom és ehhez folyamodtam. Hát leszűrhető a tanulság: minél kevesebb a haj, annél jobb ez a sampon. Nekem első nap okés volt (illatos, friss) aztán másnapra szinte tiszta zsír lett a fejem.