gabrilla

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 8.

Nagyon megkedveltem ezt a terméket. Tökéletes napindító. Frissebbnek és teltebbnek érzem tőle a bőröm. Illatanyag mentes ami külön öröm. Illetve nem csípi a szemem. Ez más vichy termékeknél nàlam okozott problémát. Könnyen beszívódik és gazdaságos, elég egy pumpálásnyi!

Kérastase Resistance Ciment Thermique Milk

Kérastase Resistance Ciment Thermique Milk
2018. március 19.

Hjajjjj....nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján. Sajnos nekem nem vált be ez a termék! Mosás után alkalmaztam törölköző száraz hajon. Olyan volt elsőre is mintha cukros vízzel kenegetném, Hajszárítás után pedig borzasztó száraz lett a hajam tőle. A sima pantene prov-s balzsammal jobb eredményt értem el :( a lejobban persze a kidobott pénz bánt. Tök jó lenne ha ilyen termékekből lehetne mini teszteket venni kipróbálni. Szerintetek van ilyen oldal ahol ilyeneket kapni?

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. február 28.

1021-Kókuszos habcsók
Nem is értem....a létező összes videót megnéztem róla, mindenkinek szipi szupi kiszőkülést produkált. 2 melírozás között szerettem volna időt nyerni. Ocsmány rezesre szívta a hajam. Pedig ki van emelve hogy semmi sárga beütés, full hamvas csoda lesz a haj tőle. Annyira rosszul lettem ettől a rezes színtől hogy elballagtam fodrász kellékesbe és kértem egy hamvas barna színű festéket hogy eltűntessem a förmedvényt. Persze így ugrott az eddig szépen kiszőkített hajam is :/ A rezes szín mellé ráadáskén ki is szárította a hajam a kence. Az utóápoló nem sokat segített. Én csak azt nem értem, hogy értem én hogy nem hajfesték csak színező. De akkor miért tesznek rá a dobozra csoda szőke hajakat? Az kire/mire/milyen hajtípusra vonatkozik?