Gabszi

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Pflegecreme Mit Liebe Für Dich

Balea Pflegecreme Mit Liebe Für Dich
2019. május 23.

Mint az előttem szólóknak, nekem is egy impulzív vásárlás volt. Igazából ez úgy nézett ki, hogy távolsági buszon utaztam, ahol telibe kaptam 2,5 órán át a klímát és jól megfáztam, hogy ne nézzen ki szörnyen az orrom az orrfújástól, szoktam rá krémet használ, általában neogranormont, de otthon felejtettem, másikat nem szerettem volna venni és eszembe jutott h anno az Oriflame univerzális balzsama ilyenekre is jó volt, mit veszíthetek alapon megvettem ezt a krémet. Hát illatokat egyenlőre nem érzek, szóval arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de elhiszem az előttem szólóknak, hogy jó. :D És valóbban nem kenném normális esetben az arcomra, de az extrémen kiszáradt orrommal csodát tett. Plusz pont a csomagolása és, hogy kis helyen elfér, így mindig magammal tudom vinni. Egy elég zsíros és tartalmas krém, ami inkább nagyon száraz, száraz bőrre lehet jó. Vagy a sok orrfújás után. :D (Kicsit csípett, de engem ilyenkor minden csíp, szóval emiatt nem vonok le pontot, mert a második napra már tényleg olyan szépen helyretette a bőrt, hogy nem is csípett.)

Artdeco Contouring Powder

Artdeco Contouring Powder
2019. április 13.

Nekem a dark chocolate árnyalat van meg a termékből, és imádom. Én bronzosítónak használom. És az én bőrömön zseniálisan működik. Mivel a bőröm alap tónusa hideg ezért a klasszikus bronzosítók mind narancssárgának néznek ki a bőrömre kenve. Ez az árnyalat viszont egy hideg, natúr barna, ami gyönyörű természetes bronzos bőrt eredményez a bőrömön. Kontúrozni nem szoktam, így arról nem tudok nyilatkozni. A termék tartós, és szerintem ár érték arányban is jó mert kb egész életemre elég lesz, keveset kell belőle használni és lassan fogy. Számomra az is plusz pont, hogy nincs benne semmilyen csillogás és illata sincs. Az én érzékeny bőrömet nem irritálja. A terméket én a Real Tecniques púder ecsettel szoktam felvinni. Nyilván kontúrozáshoz nem ezt az ecsetet használnám, de a terméket mindenképpen ecsettel érdemes felvinni.

Balea Vitaminmaske

Balea Vitaminmaske
2019. április 8.

Ha már Balea arcmaszk, száraz bőrre akkor a mézes. Ez sem volt rossz, de annyira jó sem. Valóbban nagyon zsíros ezért nehéz lemosni, a hatása jó de nem túl sokáig marad meg az arcon. Illetve nekem érzékeny a bőröm és valószínűleg a citrusos kivonatok, illatanyagok miatt használat után nálam megjelent egy két piros folt. Nem volt vészes, de nem fogom újra venni. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.