Gabus

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2013. szeptember 20.

Nagyon tetszik!!!Eddig teljesen másfajta illatokért voltam odáig(erős,fűszeres),de most ez a nagy kedvenc.Kellemes,tisztaság illat,olyan mint a frissen mosott ruhák illata.Nem erős,fejfájdító,de nagyon tartós.Ezt szeretném érezni a nap minden szakában,minden percében.Ha valakinek van,nem használja,megunta, én szívesen átvenném. gombkotogabi@freemail.hu

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2013. május 28.

Neten rendeltem az olvasott vélemények alapján.Sajna nekem nem igazán jött be.Én a neve,üvege alapján egy kicsit púderesebb,lágyabb illatra gondoltam.Úgy volt hogy megválok tőle,de a tartóssága miatt mégis úgy döntöttem megtartom.

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2013. április 5.

Legújabb szerzeményem,nagyon tetszik.Nem olyan émelyítően édes illat,de mégis édeskés,szerintem van benne valami különleges.Én is leginkább nappalra,hétköznapokra használom.Sajna én nem érzem magamon túl tartósnak,az az egy bajom van vele.Ja,és sajna a kupakját összetörtem.Úgy sajnálom.Itt többen írtátok már hogy elhasználtatok több üveggel.Ha valakinek netán volna egy fölösleges 75 ml-es kiszerelésű teteje,örülnék ha elküldené nekem.
gombkotogabi@freemail.hu.E-mail-ben megbeszélnék.