galbanum1

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green EDP

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green EDP
2022. március 2.

Nem ez volt a legsikeresebb vakvásárlásom, tény hogy vannak ennél sokkal izgalmasabb illatok is, mégis ezt fújom, amióta megkaptam. Imádom a fügét, valóban kicsit több is elfért volna itt a kávé mellett, de számomra ez egy szép kerek illat, illik ehhez a hűvös tavaszkezdethez. Még fúj a szél és vissza kellett venni a vastag kabátot de azért már benne van a frissesség ígérete.

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition EDP

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition EDP
2021. augusztus 17.

Csodálatos, mély fűszeres illat, de nem esik “füstölős” túlzásba, mint pl rajtam a Raghba, hanem kellemesen beédesedik. Valóban nagyon emlékeztet a Lancome Oud Bouquet-re, pont tizedáron. Vakvásárlás volt, de szerelem első illatolásra 💕

Montale Sweet Oriental Dream

Montale Sweet Oriental Dream
2021. augusztus 5.

Télen használtam, nagyon szerettem, de tavasszal elraktam szépen a dobozában, hogy kivárja a hűvösebb időt. aztán itt olvasgatva, valaki 4 évszakosnak aposztrofálta, így ma reggel gondoltam, egy életem-egy halálom, én bizony felfújom ma, erre a borongós, viharosnak ígérkező, enyhébb nyári napra. Egészen más arcát mutatja most rajtam, nem a vanília dominál, hanem egy nagyon finom, de erőteljesen érezhető csodás púderillat. Imádom, feldobta a napomat.