garam mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. június 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Neo Nature Cosmetics Calming Deep Hydration Face Cream Régi

Neo Nature Cosmetics Calming Deep Hydration Face Cream Régi
2019. február 14.

Vízhiányos, érzékeny bőrre használom ezt a krémet, és nagyon bevált. Általában este az Ordinary szérumok valamelyikével kenem, nappalra pedig önmagában. Gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni, és nagyon szereti a bőröm. Bár nem egy nehéz krém, de még a csípős, téli időszakban is bevált, amikor kb. minden más csípi az arcomat. Külön jó pont, hogy csak nagyon enyhe gyógynövényes illata van, és nagyon szép az INCI-je. Ja, és magyar termék! :) Abszolút újravevős!

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2016. június 13.
(!)

Az állaga szerintem kicsit hígabb, mint más önbarnítós testápolónak, ezért nagyon könnyű eloszlatni, nekem hamar be is szívódott, nem ragadt, és kellemesen hidratálta a bőrömet. Valóban csak pár óra múlva lesz egy kis önbarnító-szaga, de másnapra már egyáltalán nem érződött (lefekvés előtt kentem), frissen kellemes, enyhe citrusos illata van. Egyelőre 4 csillag, mert színezhetne egy kicsikét jobban, bár ennek is van előnye, tényleg nem lehet elrontani.

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2016. február 13.

A Krémmánián nyertem tesztelésre a terméket (nagyon köszönöm :) ), be kell valljam, magamtól biztos, hogy soha nem vettem volna ilyet, egyrészt feleslegesnek is véltem, másrészt inkább a kémiai hámlasztás híve vagyok. Ezt a kütyüt mégis nagyon megszerettem, sokkal gyorsabb és egyszerűbb a használata, és a tisztítása is, mint amire számítottam, az eredmény pedig szuper, sima, puha, bársonyos bőr. Elsőre kicsit meglepett ugyan, arra számítottam, hogy a habzó lemosó és a gép együttese majd valami habot csinál az arcomon, ehelyett inkább csak letakarítja a gélt a bőrömről. Heti egyszer-kétszer biztos használni fogom, és amit még el kell mondjak, nagyon jók a hozzáadott minta termékek is, főleg a bőrradírt kedveltem meg.