Gayscent

Regisztráció dátuma: 2017. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Azure Tiszta Folyékony Szappan Bio Csipkebogyóval és Kamillával

Azure Tiszta Folyékony Szappan Bio Csipkebogyóval és Kamillával
2017. március 15.

Csodálatos magyar termék! Bársonyosan puha kezeket varázsol, sőt, még arctisztításhoz is kiváló. Úgy érzem kisimul a bőröm, hidratált, puha, tiszta és lélegzik. Semmi káros vegyszer, csak gyógyító, szépítő összetevők. Jól össze kell rázni, hogy az olajok elkeveredjenek. Még több ilyet kérnék, esetleg sampon még jól jönne, ami picit jobban habzik.

Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Homme

Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Homme
2017. március 15.

Parfümös körökben az egyik Szent Grálnak számít a Lumière Noire, így alig vártam a találkozást vele. Mikor megérkezett a Neroliba, szinte rögtön meg kellett látogatnom, nem bírtam magammal, vonzott ez a misztikum, ami övezte. Mikor a tesztercsíkot az orrom elé emeltem és megéreztem, a torkom elszorult, a szívem hevesebben kalapált, nem létezett senki és semmi 10 másodpercig. Csak pár illatjegy, de olyan mesteri balanszban és finomra csiszolva, hogy a szavam elakadt. Ezt biztos észrevehette a hölgy, aki megmutatta, mert rögtön kaptam egy ajándék mintát belőle, én meg csak mosolyogtam rá, mint egy jóllakott óvodás, nagyon hálás voltam. Soha nem vettem meg a teljes üveget, mintákból élek. Tudatosan döntöttem így. Ez nekem annyira ünnepi, csak a legszebb alkalmakkor használom, mint egy szertartás, úgy készülök rá. Attól félek, ha megvennék egy üveget, a varázs elmúlna, lesüllyedne a hétköznapi illataim szintjére, hiszen, ha már van egy nagy üveg, miért ne használnám minden nap? Na még mit nem! Megtisztelem, féltve őrizgetem, míg újra nem visz az utam az üzletbe, hogy pótoljam az űrt, mit a hiánya jelent. Maga a kifinomult elegancia.

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme EDT

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme EDT
2017. március 15.

Citrusok szimfóniája. Röviden így tudnám jellemezni az illatot. Szerintem kevés olyan parfüm van a piacon, ami ennyire intenzíven és nyersen tálalja a citromot. A japáncitrom pikáns aromája végig uralkodó marad, ebbe csatlakoznak be a fák, virágok, fűszerek. Az illatjegyeket olvasva iszonyatos a zűrzavar, mégis meghökkentően szépen ölelkezik össze minden illatjegy, ha egy is hiányozna, felborulna az egyensúly. A vetiver és a lótusz teszi széppé számomra, előbbi földes szárazságával, utóbbi friss, lágy, virágos tónusaival. Mikor az egész elcsendesedik, a pézsmától felpuhul az illat és légies, éteri könnyedséggel veszi körbe viselőjét. Az első 1 óra tényleg kissé erőteljes, fanyar, mintha minden fejjegyet összeturmixolnánk és közvetlenül beleszagolnánk, egészen borzongató ez a hűsítő citrusáradat a fűszerekkel. De Issey-vel tényleg várni kell, hagyni, hogy a bőr melegétől kinyíljon, magára találjon. Ettől kezdve szerintem unikális darabja a parfümök világának, ki egyszer érezte, nem feledi el, bármikor azonosítja. Tartóssága kiemelkedő, népszerűsége töretlen, amin nem csodálkozom. Melegebb időben használjátok, hidegben szerintem nagyon éles és fagyos, nem esik jól nekem. Az egyik legjobb választás egy laza naphoz, bármely korosztálynak. Garantáltan feltölt energiával.