gaz1ra

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Zsíros

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz
2020. szeptember 14.
(!)

Tesztelésre kaptam, aminek kifejezetten örültem, mert szerettem volna már kipróbálni egy organikus, viszonylag jó összetevőjű terméket. Szuper kis cucc, én alapvetően csak az esti első lemosásra használok micellás vizet, erre tökéletesen megfelelt, a szememet sem csípi. Féltem a parfümtől, ezt kihagynám az inciből, bár nekem nem okozott gondot, nagyon érzékeny bőrűeknek ugyanakkor mégsem ajánlanám. Az illata extra erős az én illatmentes dolgokhoz szokott orromnak, de mondhatjuk úgy is, hogy igazi élményt nyújt arcmosáskor :D Talán később akcióban újravásárolom.

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2020. április 16.

Egyik kedvencem az ajkakra a lanolin, emiatt esett erre a választásom a drogériában. Könnyen beszerezhető, nem túl ragacsos, szuper használni és szépen rendbe rakja a száraz ajkakat. Mindig van nálam, de jobban szeretem éjszakára használni. :)

Lanolips 101 Ointment Multipurpose Superbalm

Lanolips 101 Ointment Multipurpose Superbalm
2020. április 16.

Azt hiszem megtaláltam a csoda-összetevőt a mindig cserepes, száraz ajkaimra: ez a lanolin. Egy Cult Beauty-s rendeléshez adták ajándékba ezt a kis kencét. Sokáig nem nyúltam hozzá, a szagát sem bírtam elviselni, milyen kár volt. Éjszakára szoktam felkenni, tartósan pihe-puha ajkak az eredmény. Próbáltam kiszáradt kézre, könyökre is, de így nem találtam túl komfortosnak a használatát, mivel nagyon ragadós maradt és össze-vissza kentem vele mindent, viszont ajkakra szuper. :)

1 ÖSSZETEVŐ

Hydroxytyrosol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott