gaz1ra

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2020. április 16.

Egyik kedvencem az ajkakra a lanolin, emiatt esett erre a választásom a drogériában. Könnyen beszerezhető, nem túl ragacsos, szuper használni és szépen rendbe rakja a száraz ajkakat. Mindig van nálam, de jobban szeretem éjszakára használni. :)

Lanolips 101 Ointment Multipurpose Superbalm

Lanolips 101 Ointment Multipurpose Superbalm
2020. április 16.

Azt hiszem megtaláltam a csoda-összetevőt a mindig cserepes, száraz ajkaimra: ez a lanolin. Egy Cult Beauty-s rendeléshez adták ajándékba ezt a kis kencét. Sokáig nem nyúltam hozzá, a szagát sem bírtam elviselni, milyen kár volt. Éjszakára szoktam felkenni, tartósan pihe-puha ajkak az eredmény. Próbáltam kiszáradt kézre, könyökre is, de így nem találtam túl komfortosnak a használatát, mivel nagyon ragadós maradt és össze-vissza kentem vele mindent, viszont ajkakra szuper. :)

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2020. március 27.

Kedvenc arclemosóm, már a második 500 ml-s flakonnál járok. Érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm, esténként használom a Sensibio micellás víz után. Se illata, se színe, semmi extra, csak szépen tisztít, nem szárít. Hiányát akkor érzem, mikor kíváncsiságból kipróbálok más terméket is, de eddig nem találtam ennél jobbat. :) Ja, és kiválóan működik együtt a Foreo-val.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydroxytyrosol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott