Gemma25

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kék Lukács Prémium Nappali Krém

Kék Lukács Prémium Nappali Krém
2020. október 12.

Tavasszal vettem a krémet, de nyáron nem használtam, mert túl sok volt a bőrömnek. Alapvetően vízhiányos, kombinált, tág pórusú bőröm nagyon jól tolerálta a krémet. Kimondottam élveztem, hogy csak arcmasszírozással itta be a bőröm a lágy zsíros krémet - kettő az egyben funkció :), viszont óvatosan kellett megnyomnom a pumpát, mert nekem sok volt, amit önmaga adagolt. Most, hogy újra itt a hűvös idő és a fűtési szezon megint használom. Kimondottan kellemes viselet, a bőröm nem fényes mégis hidratált, pattanást nem okoz, a tág pórusok nem feltűnőek, simább és üdébb arc tekint vissza rám a tükörből. Éjszakai párjával használom, ami jóval zsírosabb. Adagolása egyszerű, de a tégelyből kinyerni az utolsó cseppeket nem volt könnyű feladat, csak a teljes szétszedésével sikerült. Ennek ellenére 5 csillag, mert a krém jó.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2020. május 6.

Több mint 3 hónapja használom ezt a terméket az effaclar mikro‑hámlasztó tisztító géllel és az effeclar duo plus-sal karöltve, s látványos javulást tapasztalok a tágpórusú, T-vonalban zsírosodó, de amúgy vízhiányos bőrömre. A pórusok már nem olyan nagyok, a pattanások képződése lecsökkent, szinte eltűnt. Maga a habzó tisztító kellemes állagú és az én bőrömnek tökéletes. Kiszerelése 200 ml illetve 400 ml, ez utóbbi pumpás kivitel. Valamennyire szárít, de a hyaluron tartalmú duo plus vagy az éjszakára használt Vichy aqualia thermal spa ez megoldja.
Tini pattanásokra is jó megoldás, lányom is használja.

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre
2019. november 7.

Új beszerzés, 3 hete használom nappalra. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Bár felkenéskor soknak, nehéznek tűnik, a gyors beszívódás után kellemes érzetet ad. Arcom üde, puha utána, egész napra kellemesen hidratál. Gondolom a kis mikrogyöngyök segítenek abban, hogy a tükörben egy kipihentebb, simább arc tekint vissza rám. Vízhiányos, kombinált bőrre ideális őszi-téli hónapokra, nyárra lehet, hogy sok lesz.