gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Tangle Angel Hair Angel

Tangle Angel Hair Angel
2022. március 17.

Nem rég vettem egy Tangle Angel 2.0 Detangling Brush-t. Az egyik legfontosabb szempontom az volt, hogy antisztatikus legyen. Ezt így hirdették, de sajnos feltölti a hajam és száll, égnek áll. Nem mondom, hogy ettől teljesen használhatatlan lett, csak épp arra nem jó, amire vettem... Egyébként tetszik a design és jó, hogy megáll a nyelén. Könnyen tisztítható. A vizes és a száraz hajat is simán kibontja, nem tépi. Bár kevés és vékonyszálú hajam van, a legtöbb hajkefe tökéletes nekem ilyen szempontból. Ahhoz képest drága volt, hogy pont ugyanolyan a számomra, mint bármelyik másik hajkefe. Ha valóban antisztatikus lenne, akkor ez lett volna életem hajkeféje, úgy már megérte volna.

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra
2021. július 6.

Már a harmadikat használom belőle, és azt hiszem nem is fogok váltani. Drágának tűnik, de viszonylag sokáig elég. Az összetétele és a csomagolása is szuper. Plusz pont, hogy habzik is. Jó vele hajat mosni, de amíg nedves a haj, addig száraznak, sprődnek érződik. Száradás után viszont már normális lesz a hajam. Régen két naponta mostam hajat, most elég három naponta. Bár ez nem túl nagy siker, de ennek is örülök.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2021. július 6.

Az 5-ös tesója után azt hittem, ez sok lesz, de szerencsére jól tolerálja a bőröm. Nem veszek észre különbséget a kettő között egyelőre, mindegyiket ugyanúgy szeretem. Valószínűleg ezt fogom tovább használni, ha készleten lesz, amikor rendelni szeretnék.

1 ÖSSZETEVŐ

8-Hydroxyquinoline Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: közepes