gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam
2021. február 25.

Nekem jobban tetszett először ez a kiszerelés, kényelmesebb és higiénikusabb a használata, mint a tégelyesnek. Az állaga nagyon folyós, olajos lett, de ez annyira nem zavar. Sokáig is elég, ez is pozitívum. Már a sokadik tubussal veszem és mindegyiknél az volt a gond, hogy az oldala szétrepedt egy idő után a nyomkodástól. Így ott is folyik ki belőle az ajakbalzsam, ami miatt nem tudom sehova se vinni. Itthon elhasználom, de így gyanítom, hogy romlandóbb is. Egyszerű, de szép összetevői vannak, szeretem, de lehet keresnem kell másikat helyette, ha a mostani tubus is szétmegy, mert így nem az igazi.

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2021. február 1.

Elég sok festéket vesz fel a keféje, önmagában nem igazán lehet használni. Egy tiszta kefével még át kell fésülni, hogy lejöjjön a felesleg és ne legyen csomós. Gyorsan szárad, utána nem kendőik, pereg. Estére se kendőik el, de könnyű lemosni. Ahhoz képest, hogy olcsó, vegán, vízálló drogériás spirál nem rossz.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. június 30.

Most használtam el egy üveggel és nagyon megszerettem. Látványosan szebb lett tőle a bőrképem. Persze van alapból egy jó rutinom, azt nem gondolnám, hogy magában csodaszer, de sokat számított, hogy ezt is használtam. Az állaga elég sűrű, kicsit habosodik, de ettől függetlenül szerettem használni és gyorsan beszívódott. Épp akartam venni egy új üveggel, és még más termékeket is ki akartam próbálni, de erre meg kisebbségi tulajdonrészt vásárolt az Estée Lauder a Deciem-ben, így nekem már nem számít CF márkának, ezért soha többet nem veszek. Pedig annyira szerettem, azt hittem ez lesz életem legjobb márkája.

1 ÖSSZETEVŐ

8-Hydroxyquinoline Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: közepes