gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. június 30.

Most használtam el egy üveggel és nagyon megszerettem. Látványosan szebb lett tőle a bőrképem. Persze van alapból egy jó rutinom, azt nem gondolnám, hogy magában csodaszer, de sokat számított, hogy ezt is használtam. Az állaga elég sűrű, kicsit habosodik, de ettől függetlenül szerettem használni és gyorsan beszívódott. Épp akartam venni egy új üveggel, és még más termékeket is ki akartam próbálni, de erre meg kisebbségi tulajdonrészt vásárolt az Estée Lauder a Deciem-ben, így nekem már nem számít CF márkának, ezért soha többet nem veszek. Pedig annyira szerettem, azt hittem ez lesz életem legjobb márkája.

Yamuna Szenzitív Hidratáló Arckrém

Yamuna Szenzitív Hidratáló Arckrém
2017. január 31.

Örültem, hogy szép összetevői vannak, de valamelyik még is pattanásokat okozott. Tuti ez a krém a ludas, többször is nekifutottam és ha elkezdtem használni 1-2 nap alatt megjelentek a kis göbök, amik pattanássá értek. A hidratáló és egyéb hatásairól nem tudok nyilatkozni, mert pár napnál tovább sose használtam egyhuzamban. A tégelyes kiszerelés nem túl higiénikus, nem szeretem az ilyen krémeket. Illata nem igazán van, viszonylag könnyű, gyorsan felszívódó krém.

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő
2017. január 30.
(!)

Lassan elhasználom a csomagot és összességében jó véleménnyel vagyok róla. A sminket viszonylag könnyen leszedi, nem kell erősen dörzsölni és pont elég nedves a kendő, jól tisztít, nem irritál, szépek az összetevői is. Mindennapos használat mellett viszont gyorsan fogy, de legalább a minősége megmarad, nem száradnak ki a kendők ennyi idő alatt, bár ez lehet a jól záró csomagolásnak is köszönhető. Inkább utazáshoz tudom elképzelni, hogy ne kelljen egy nagy flakon sminklemosót és vattát cipelni, itthon nem látom az előnyét ennek a kiszerelésnek.

1 ÖSSZETEVŐ

8-Hydroxyquinoline Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: közepes