Georgina

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gucci Guilty Black

Gucci Guilty Black
2013. április 3.

Nekem érdekes módon teszik, pedig nagyon finnyás vagyok parfümtéren. A doboza nekem sem a szívem csücske, kicsit búcsúsra sikerült, de az én bőrömön az illat tartós, szóval most teszek vele egy próbát, de még nem tudom megveszem e újra.

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2013. január 21.

Én is mintát próbáltam, nekem a színe nagyon nem jött be, nem is a sötétség, inkább az árnyalat, szó szerint sárga lett tőle a homlokom. Az állaga viszont jobban tetszett mint az eddigi BB-knek, könnyebb volt kenni, de végeredményben biztos, hogy nem fogom megvenni.

Maybelline Master Smoky Szemceruza

Maybelline Master Smoky Szemceruza
2013. január 21.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát,több okból is: végre egy olyan ceruza, amit ha felviszek valahova az ott is marad a nap végéig, nem mászik el, nem kopik le 1 óra után és nagyon jó állaga van, amitől könnyű használni is. A másik, hogy nagyon jó a kis szivacs a végén, sokkal szebben lehet vele maszatolni, mintha fülpucoló pálcikával, vagy ecsettel csinálnám. Az egyetlen hátránya talán, hogy a felső szempillatő felé nehézkesebb vonalat húzni vele, mint a vékonyabb "társaival", de ha kellően ki van hegyezve es sem okoz problémát. Nekem nagyon bejött.