georgina_95

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dermaflora 0% Folyékony Szappan Aloe Vera

Dermaflora 0% Folyékony Szappan Aloe Vera
2021. április 6.

A Dm-be találtam a termékre, gondoltam egy próbát megér, úgysem használtam még "mentes" terméket - folyékony szappanok területén... Nem okozott csalódást! A termék azt tudja, amit kell! Nem szárítja a kezemet, megfelelő a tisztító ereje is. Az illata kifejezetten kellemes, állaga krémes. A külső megjelenése kifejezetten tetszik, igazán jól mutat a fürdőmben. :)

aussie 3 Miracle Oil Mega

aussie 3 Miracle Oil Mega
2021. április 6.

Nekem kifejezetten tetszik a termék! Nagyon egyedi, tartós illata van, gyorsan felszívódik, nem nehezíti el a hajam. Vizes és száraz hajamra egyaránt használom, nem csalódtam benne. A szőke, igénybe vett hajamat fényessé, ápolttá teszi. Ár-érték arányban is megállja a helyét, újra fogom vásárolni!

Dermaflora 0% Folyékony Szappan Argan Oil & Honey

Dermaflora 0% Folyékony Szappan Argan Oil & Honey
2021. március 22.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Krémes állag, tökéletes illattal ötvözve! Nem szárítja a kezemet a többi szappannal ellentétben, selymes, puha tapintású a bőröm használata után. Az Aloe vera illatú Dermaflora szappant is kipróbáltam, lenyűgözött a tiszta illata a terméknek, de mivel az édes illatokért rajongok, így hosszútávon az argán lett a nyerő!
Kimondottan tetszik a flakonja, általában az összes szappant áttöltöm a saját szappanadagolómba, de ennél a terméknél nincs szívem kidobni a flakont! :)