gergo73

Regisztráció dátuma: 2018. december 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Caola Figaró Arcvíz / After Shave

Caola Figaró Arcvíz / After Shave
2018. december 14.

Én télen használom inkább. Nyáron a Barbon a menthol tartalma miatt (gyorsabb párolgás-jobban hűt) jobb talán. Nem húzom a szót. Kitűnő arcvíz. A mostani "trendi" arcszeszek zöme a nyobában sincs, ez az igazság. Jól fertőtlenít, kisebb vérzéseket tökéletesen csillapít a porusösszehúzó hatása miatt. Remek termék, remélem még sokáig kapható lesz. Igazi retro cucc és jó is!

Caola Figaró Habzó Borotvakrém

Caola Figaró Habzó Borotvakrém
2018. december 14.

Az egyik legjobb borotvakrém. Megfelelő vízadagolással és pl. egy: De Vergulde Hand, Original Barbers pamaccsal nagyon stabil, dús habot ad. A szőrzetet jól felpuhítja. Akkor szoktam használni, amikor pár napja már nem borotválkoztam és muszáj a komolyabb erők bevetése a sima bőr eléréséhez. Szuper borotvakrém! Kapható, nem drága. Mellette Barbont is használok. Van ennek a Figarónak egy Nem-Habzó változata is, azt arcáplókrémnek használom. Első osztályú! Ajánlom. Fontos! Sokpengés (reluxás) műanyagborotvákhoz ez nem való, ehhez komoly, férfias, nyitott-fésűs borotva kell és minimum egy "Zöld" LORD (egyiptomi) penge.

Caola Barbon Pre Shave Villanyborotválkozás Előtti Arcszesz

Caola Barbon Pre Shave Villanyborotválkozás Előtti Arcszesz
2018. december 14.

Nem ragozom túl, a pengés/pamacsos (barbon, Figaró-habzó) borotválkozás mellett szoktam villanyborotvával is borotválkozni. Próbáltam kőrkésest és szitást is. Jelenleg egy Braun szitás v.borotva az utazó borotvám és használom ezt a Barbon Villanyborotválkozás előtti arcszeszt a borotválkozás előtt. TÉNYLEG jó! Sokkal jobban meg lehet borotválkozni utána. A lényege, mikor bekentük az arcunkat ezzel az arcszesszel, pár percet várni kell hogy beivódjon a borostába a szer és utána lehet nekiesni a villanyborotvával. IGAZÁBÓL, a szitás borotvákhoz való, azzal a legjobb. Jó az illata és a borotva könnyebben siklik a bőrőn, a merevebb szőrszálakat is jobban levágja a gép, hisz nem tud "elfeküdni" a szőrszál a szita elől. Ajánlom, nem drága, de nem midenhol kapható, sajnos.