Gesztenye01

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Pupa Miss Pupa Gloss

Pupa Miss Pupa Gloss
2018. március 19.

Én a teljesen színtelen változatot használom, azért döntöttem emellett, mert szeretem, hogy csak fényt ad, és vásárláskor kipróbáltam néhány halványabb színt, de nagyon sűrűnek találtam, nem volt áttetsző, ami szerintem a szájfénynek sajátossága kell legyen, attól szép, és attól más mint egy rúzs. Ezért a színtelent választottam, ami nagyon szép fényt ad, ha pedig akarok alá színt tenni, még mindig megtehetem. Egyetlen negatívuma az, hogy ragacsos, ezt az ajkakon is lehet némileg érezni, de sajnos a csomagoláson is, mert amikor visszatekerem a tetejét, mindig jön belőle oldalt egy hajszálnyi, és ez pont elég ahhoz, hogy ragacsos legyen a fogása. Emiatt az egy negatívum miatt négy csillagot adok, azért nem kevesebbet, mert ár-érték viszonylatban tényleg megéri ez a termék.

The Body Shop Wild Argan Oil Szilárd Szépítő Olaj

The Body Shop Wild Argan Oil Szilárd Szépítő Olaj
2018. március 8.

Ár érték arányban nem tudom dícsérni. Kezemre szoktam leginkább használni, de nehezen kenhető, zsíros, fényes marad utána a bőr. Illata sem az igazi. A hajamat kifejezetten elnehezítette. Könyökre még nem próbáltam, de ki fogom, hátha arra beválik. A csodaszertől szerintem nagyon távol áll.

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2018. március 8.

Nekem telitalálat. Korabban alapozót és fedőpúdert használtam, ez pedig tényleg kettő az egyben. Egyszerűen olyan tökéletesen fed, hogy nem kell alapozót használni. Nem fénylik a bőröm tőle, és nem is foltosodik a nap végére, mint korábban az alapozó + púder kombináció esetén. Nővérem is használja, és amikor áttértünk erre, Neki is és nekem is többen megjegyezték, mennyire szép a sminkünk. Olyan vele az ember mint egy baba :) És nagyon egyszerű használni. Nekem kb. 3 hónapig volt elég, veszem az újat. Annyi negatívumot tudok megemlíteni, hogy maradéktalanul nem lehet elhasznalni, a vegen a szélein körbe elég vastag csík megmarad, ami megkövül és így már nem lehet felvenni a szivaccsal, de legalabb nem törik mint a többi púder a vége felé, így ettől függetlenül maximálisan jár neki az 5 csillag. Az eladók az üzletben nekem is készségesen segítettek kiválasztani a színt. Imádom ezt a terméket.