gesztusz

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Ford Mustang Mustang 50 Years for Her EDP

Ford Mustang Mustang 50 Years for Her EDP
2022. április 25.

Olcsó árához képest meglepően kellemes parfüm, nem érzek semmilyen kellemetlen mellékillatot, vagy disszonanciát.
Rajtam inoffenzív fehérvirágos illat. Mintha tubarózsa is lenne benne, pedig nincs az összetevők között, talán a málna-jázmin kettőse játszik az orrommal. Szépen beleillik a Lady Million - Gucci Bloom - Armani My Way - féle fehérvirágos trendbe, de míg az előbbiek páros lábbal rúgják be az ajtót és beleállnak az arcomba, addig a Ford visszafogott, enyhe és elég gyenge a tartóssága. Nem szeretek fürdeni a parfümökben, de ebből sokat kell fújni. Érdekes módon ruhán nem tart szinte semeddig, bőrön és hajon jobb, de napközben frissíteni kell.

Miss Dior Rose N'roses

Miss Dior Rose N'roses
2022. április 25.

Nagyon megszerettem ezt az illatot. Ajándékba kaptam a roll-on verziót, nekem nem jutott volna eszembe, a Miss Diorok eddig teljesen hidegen hagytak. Rajtam friss tearózsa illatú, később kissé édesedik, de nem megy át bolgár rózsaolajba, a frissességét végig megőrzi.
Először az jutott eszembe, hogy ez egy "tökéletes feleség" illat. Aki mindig csinos, haja rendben, otthon is elegáns és mosolyogva tálalja az urának a marhaszegyet. Én persze nem ilyen vagyok és az illat sem tesz házi istennővé, de kevésbé érzem magam lestrapáltnak, ha ez van rajtam. Iroda kompatibilis és bármikor viselhető, legyen az óvodai anyák napja, kiállítás megnyitó, vagy ügyintézés.

Lalique Amethyst Lalique EDP

Lalique Amethyst Lalique EDP
2022. április 25.

Soha nem gondoltam volna, hogy ő meg én... és mégis! Az illatjegyek alapján nem érdekelt, mígnem vásárlás mellé kaptam egy fújóst, és egye fene alapon kipróbáltam.
Nekem ez az illat október. Elegánsan melankolikus, mint az őszi napsütés a zöld lombok között, amik elkezdtek fonnyadni, elszíneződni, száradni. Kicsit gyümölcsös, kicsit púderes, enyhe fás fuvallattal. Csodás.