Gift Box

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2018. május 14.

Megrendeltem a Chanelette által agyondicsért 715-ös Choco Cream árnyalatot. Az illata valóban nagyon finom, és az árnyalat is gyönyörű, különleges. Csillámok nélküli fényes, meleg karamellás árnyalat, kissé áttetsző. Kellemes viselni, nem szárít, nem ragad - egy szóval tökéletes.

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló
2018. február 21.

Patikában vettem 3500 forintért. Ennyi pénzért még egyszer nem venném meg, az biztos, de alapvetően nem rossz termék. Illata és íze nincs, amit én kicsit hiányolok, valami enyhe mentolosság jó lenne. Közvetlenül felkenés után fél percig bizserget csak, de remekül ápol, kellemes érzés viselni is. Teltebbé pedig olyan értelemben teszi az ajkakat, hogy szépen kisimítja a bőrt és maximálisan hidratálja azt - persze ez leginkább huzamosabb használat után vehető észre. Rosé árnyalatban van meg egyébként, rajtam szinte átlátszó, amit szintén sajnálok. Akció keretében újravenném.

Tannymax Dark Coconut Truffle

Tannymax Dark Coconut Truffle
2018. január 10.

Ez a krém önmagában is klassz, szolizás nélkül. Egyáltalán nem olyan, mint a drogériában kapható önbarnító társai, ugyanis akár összevissza is kenhetném, akkor sem lesz foltos, vagy sárgás a végeredmény. A lényeg, hogy még sosem voltam ennyire egyenletesen és természetesen lebarnulva, sem a bokámnál, sem a csuklómnál, de még a könyökömnél sincsenek foltok. A hatását már pár óra után is látni lehet, de másnap az igazi. Tartós is, alig kopik, és az illata is nagyon finom sütis. :) Én bárkinek ajánlom, annak is, aki kerüli a szoláriumokat!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ