Gigi33

Regisztráció dátuma: 2017. május 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. május 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. szeptember 14.

Engem ez az illat visszarepít 22 évvel ezelőttre, amikor 14 éves lányként suli után mentünk a barátnőimmel a helyi 100 Ft-os boltba, és az akkor nagyon menő gyümölcsös szájfényeket próbálgattuk. Vagy amikor kisgyermek koromban beteg voltam, és nem kellett iskolába mennem, és kibonthattam otthon az új, illatos filctollkészletemet... Egy gyümölcsös-virágos illatbomba, aminek nincs mélysége, éppen ezért én leginkább a 14-16 éves korosztályon tudom elképzelni, vagy olyan felnőtt nőn, akinek kisgyermeke van, vagy gyerekekkel foglalkozik, pl. óvónő... Egy kedves, vidám illat, tömény cukiskodás, semmi dögösség, extremitás, érzékiség. Viszont a kedvelőinek jó hír, hogy egy fújás a lemosás ellenére is órákra elkísért.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2018. július 18.

Nagyon sok véleményt elolvastam itt az oldalon, van, aki szereti ezt az illatot, van, aki nem, ez így van, ízléssel nem vitatkozunk.
Viszont úgy látom, nagyon nem mindegy, honnan van az az illat, amiről véleményt mondunk, mert nagy különbségek vannak ám!
Én végeztem egy kis tesztet ezzel kapcsolatban, talán segítségére lehet azoknak, akik még nem döntötték el, hogy olcsó netes oldalakról, vagy rendes parfümériából vásároljanak.

Minta alapján beleszerettem ebbe a parfümbe, még aznap megrendeltem a Notino.hu-ról. Amikor megjött, azonnal magamra fújtam, de kis idő elteltével éreztem, hogy vmi nem stimmel, nem olyan intenzív, mint a minta volt, túlzottan vattacukros, émelyítő, már-már hányingerkeltő. Nem hagyott nyogodni a dolog, így másnap vettem egy ugyanolyat egy híres parfümériában, és egyiket az egyik, másikat a másik csuklómra fújva teszteltem a két parfümöt. Mondanom sem kell, teljesen máshogy bontakozott ki a két illat. A különbség kb. fél óra után jött ki, mert a Notino-s fejillata hamar elillant, utána viszont nem maradt más, csak az émelyítő alapillat. A másiknál viszont pont akkor jött a csoda, kibontakozott a szívillat, akkor mutatta meg igazán magát ez a nagyszerű parfüm. A végére maradt az édeskés alapillat, de az sem volt émelyítő.
Tehát, soha többet Notino. A parfümériás illat 8000 Ft-tal volt drágább. Nekem ennyit megér, hogy olyan illatot használjak, amilyet az alkotói valóban megálmodtak, nem vmi egészen mást.
Egyetlen pozitívum, hogy miután erre hivatkozva a terméket visszaküldtem, az árát hiánytalanul megtérítették.
A csillagok természetesen az eredetire vonatkoznak.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2017. május 4.

Hàrom hónapig szedtem a kapszulát, az alábbiakat tapasztaltam:

ELŐNYÖK:
-Nagyon szép, puha tapintású, erős lett a szőkített, igénybevett hajam
-A szempilláim szuper gyönyörűek lettek, hosszabbak és dúsabbak
-Kinőtt egy csomó "babahajam"

HÁTRÁNYOK:
-SEMMIVEL sem nőtt gyorsabban a hajam, tehát amiért vettem, az egyáltalán nem vált be
-Nagy étvágyat csinált, kifejezetten vigyàznom kellett a nem túl könnyen elèrt alakomra, amióta nem szedem, kb. fele annyit eszem, és nincs kínzó éhség
-Nem kívánt szőrösödés máshol is