Gina1978

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nivea Repair & Care 72h Regeneráló Testápoló

Nivea Repair & Care 72h Regeneráló Testápoló
2020. február 20.

Lányom keze télen borzalmasan néz ki. A száraz bőre berepedezik, folyton vérzik, varas, gyulladt, mozdulatra is fájdalmas. Évek óta szenved tőle. Ezer féle csodaszerrel próbálkoztunk a bőrgyógyász tanácsait követve, bújtam a netet, kipróbáltunk mindent, ami pici reményt is adott a gyógyulásra. Semmi nem segített. Végül kimondta az orvos, amit nem akartam hallani, nem maradt más hátra, szteroidos krém kell. Kb. ekkor vettem magamnak ezt a testápolót, természetesen ezt is kipróbáltuk lányom kezén. Ha nem magam látom, nem hiszem el az eredményt. Két nap alatt megszűnt a szárazság, a varak leesése óta puha, hidratált a bőre. Minden éjszaka használjuk, pamut kesztyűvel. 10 csillagos CSODASZER! A szteroidos krémet így ki sem kellett próbálnunk.

Avon Luminata EDP

Avon Luminata EDP
2018. november 3.

Nem igazán kedvelem az Avon parfümöket, nem az én világom. Ez valamiért mégis megfogott az illatmintájával, pedig közel sem az én illatom, mégis megszerettem. Testápolójával használom, így a tartósságával sincs gondom. Kellemes, könnyed virágos-gyümölcsös illat, inkább nyári, üde, nem nehéz. A testápolójából már rendeltem is újra.

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske
2018. november 3.

Nem érzékeny a bőröm, de ez pár perc után annyira csipett, hogy lekaptam magamról, és a kukában landolt. A förtelmes szaga miatt ugyanez lett volna a sorsa akkor is, ha nem csíp. Soha többet!