Gina73

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Jul et Mad Néa

Jul et Mad Néa
2021. augusztus 23.

Már 2.-ik éve, hogy Ő van nekem. Első szippantásra elvarázsolt nem csak engem, a kedvest is (annyira, hogy szülinapomra meg is kaptam). Édes, krémes, imádnivaló kreáció brutális tartóssággal, ami ősztől tavaszig bármikor, bárhova magamra ölthető. Persze intenzív, jelenlévő illat, ami egy lefutok a boltba alkalomhoz tuti sok lenne, de őt reggel kell napindító-nap kiteljesítő elixírnek használni. Ünnepi alkalmat, egy romantikus vacsorát megkoronáz, de nem harsogja túl (óvatosan max 2 fújás!). Minőségi alapanyagokból gyönyörűen megkomponált parfüm. Lesz akit maga alá gyűr, de akit nem , a szerencse gyermekének érezheti magát ahogyan én is. Nem tudom atomjaira, vagy illatjegyeire bontani (nem is akarom) mert ő egy kerek elbűvölő, édesen csábító nagyvad.

Armani Prive Rose D'arabie

Armani Prive Rose D'arabie
2018. szeptember 14.

El sem hiszem, hogy senkinek nincs véleménye erről az illatról.... Nekem van, nem tartogatom magamnak:-) A legszebb oud amit én, és szerintem sok európai orr, első illatolásra is kellemesnek, saját magán is viselhetőnek tart. Nincs túlbonyolítva, talán ettől olyan szép. Felfújáskor a damaszkuszi rózsa kissé édes, csábító illata köszönt, majd szépen betársul az oud-pacsuli amitől azonnal egy arab hercegnőnek gondolom magam, egy nagy palotában, bársonnyal selymekkel teli szobában...... A vanília olyan szépen lekerekíti az egész illatot, amitől nappali viseletre is megfelelő lehet, hiszen bársonyosan simogató lesz. Sztem inkább női illat, de egy ízig-vérig pasi signature illata is simán lehet. Az a típusú parfüm, amitől képes vagyok saját magam illatába újra és újra beleesni, annyira szépen bontakozik, él, libben egész nap. Nem tolakodó, de figyelemfelkeltő. Ősszel-télen gyönyörűen kibontakozik, nekem nyárra sok k lenne. Alkalmakra, jeles eseményekre termett, de mint fentebb említettem simán vannak akik hétköznapi illatnak is elbírják. Nem nevezhető pasifogó illatnak, de hogy képes beindítani bizonyos kémiai folyamatokat az ellenkező nemben tapasztalatból kijelenthetem:-))

Parfums de Marly Delina

Parfums de Marly Delina
2018. július 11.

Nnaaa! Ő lett az az illat, amitől mindenkit Óvok! Miért?! Mert egy csábító DÖG!! Nem akartam szeretni, egy 10 ml-s mintát, mellkason összefonott kézzel megvettem, minden mindegy alapon. A niche illatokat sok esetben túlárazottnak gondolom, édi-bédi történetet kreálva a jobb eladási mutatók végett. Az, hogy nincs esetleg orrom a minőséget kiszagolni elfogadom....,de hogy sok esetben eredetiséget, és tartósságot sem kapok, azt hiszem inkább ez a problémám velük. Mindegy is, nem ezért pötyögöm most a véleményemet. Megérkezett megfújtam, és vártam a csodát. Sok rózsa illaton túl vagyok, mert kerestem a tökéletes rózsát, amit R: P. rose perfection illatában meg is találtam, amit ajánlok kipróbálásra. Ezek után Delina nem túl nagy hatással volt rám.... Könnyű rózsa, gyümölccsel tálalva, majd jön egy kis fűszer némi csavarral. Pipa, ez is megvolt.... Következő nap megint vele indult.... Na, itt vesztem el!! Még mindig könnyű rózsa, de kérem tisztelettel HOGY??! A legtisztább módon, amit valaha szagoltam. ÉÉS ezzel nincs vége, jönnek a fűszerek amik megtartják könnyedségét, ám olyan mélységet ad az egésznek, amire nincsenek szavak!! Kettős érzés, mert simogat, épp csak megérint, ám térdre kényszerít, a vaníliás tömjénes szivet ragadó leszáradásával. ELVESZTEM! Nekem Ő kell!! Ő van, és jó időre mindennapjaim társa lesz. Csillagászati ára sem tántorított el, az üveges kiszerelés megvételétől:-) Ez van, szóval óvatosan tessék vele ismerkedni, és örüljön az, akit nem ragad magával, türelem: lesz másik költemény ami viszont igen!