Gina73

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Armani Prive Rose D'arabie

Armani Prive Rose D'arabie
2018. szeptember 14.

El sem hiszem, hogy senkinek nincs véleménye erről az illatról.... Nekem van, nem tartogatom magamnak:-) A legszebb oud amit én, és szerintem sok európai orr, első illatolásra is kellemesnek, saját magán is viselhetőnek tart. Nincs túlbonyolítva, talán ettől olyan szép. Felfújáskor a damaszkuszi rózsa kissé édes, csábító illata köszönt, majd szépen betársul az oud-pacsuli amitől azonnal egy arab hercegnőnek gondolom magam, egy nagy palotában, bársonnyal selymekkel teli szobában...... A vanília olyan szépen lekerekíti az egész illatot, amitől nappali viseletre is megfelelő lehet, hiszen bársonyosan simogató lesz. Sztem inkább női illat, de egy ízig-vérig pasi signature illata is simán lehet. Az a típusú parfüm, amitől képes vagyok saját magam illatába újra és újra beleesni, annyira szépen bontakozik, él, libben egész nap. Nem tolakodó, de figyelemfelkeltő. Ősszel-télen gyönyörűen kibontakozik, nekem nyárra sok k lenne. Alkalmakra, jeles eseményekre termett, de mint fentebb említettem simán vannak akik hétköznapi illatnak is elbírják. Nem nevezhető pasifogó illatnak, de hogy képes beindítani bizonyos kémiai folyamatokat az ellenkező nemben tapasztalatból kijelenthetem:-))

Parfums de Marly Delina

Parfums de Marly Delina
2018. július 11.

Nnaaa! Ő lett az az illat, amitől mindenkit Óvok! Miért?! Mert egy csábító DÖG!! Nem akartam szeretni, egy 10 ml-s mintát, mellkason összefonott kézzel megvettem, minden mindegy alapon. A niche illatokat sok esetben túlárazottnak gondolom, édi-bédi történetet kreálva a jobb eladási mutatók végett. Az, hogy nincs esetleg orrom a minőséget kiszagolni elfogadom....,de hogy sok esetben eredetiséget, és tartósságot sem kapok, azt hiszem inkább ez a problémám velük. Mindegy is, nem ezért pötyögöm most a véleményemet. Megérkezett megfújtam, és vártam a csodát. Sok rózsa illaton túl vagyok, mert kerestem a tökéletes rózsát, amit R: P. rose perfection illatában meg is találtam, amit ajánlok kipróbálásra. Ezek után Delina nem túl nagy hatással volt rám.... Könnyű rózsa, gyümölccsel tálalva, majd jön egy kis fűszer némi csavarral. Pipa, ez is megvolt.... Következő nap megint vele indult.... Na, itt vesztem el!! Még mindig könnyű rózsa, de kérem tisztelettel HOGY??! A legtisztább módon, amit valaha szagoltam. ÉÉS ezzel nincs vége, jönnek a fűszerek amik megtartják könnyedségét, ám olyan mélységet ad az egésznek, amire nincsenek szavak!! Kettős érzés, mert simogat, épp csak megérint, ám térdre kényszerít, a vaníliás tömjénes szivet ragadó leszáradásával. ELVESZTEM! Nekem Ő kell!! Ő van, és jó időre mindennapjaim társa lesz. Csillagászati ára sem tántorított el, az üveges kiszerelés megvételétől:-) Ez van, szóval óvatosan tessék vele ismerkedni, és örüljön az, akit nem ragad magával, türelem: lesz másik költemény ami viszont igen!

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2018. június 20.

Nem volt zökkenőmentes a megismerkedésünk, és akkor még finoman fogalmazok. Tündéri barátnőm hozta magával, illatolásra-próbára mikor elutazott hozzám. Hát ahogy levette a kupakot, majdnem odarókáztam... Elnézést mindenkitől tényleg. Haza úgy nem vihette, hogy ne fújjuk meg. Azuram épp kapóra jött... Nem volt rossz, egynek elmegy... DE!! Nem neki akartam parfümöt választani, pont. Rajta olyan volt amit az üvegbe szippantás sejtetett. Fűszeres, kissé virágos, orchideás, vetiveres igazi pasi illat, amit jól esik szagolgatni ősszel-télen, ha nincs más. Se vanília, se csoki, ha engedékeny akarok lenni talán egy kis szantálos zönge. Szép kerek illat, de nem a bugyiszaggató fajtából. Nem hagyott nyugodni, olvastam sok-sok véleményt, itt is, máshol is. Leginkább az bántott, hogy ott volt, és nem fújtam meg a bőrömre. Muszály volt kipróbálnom.... Hajtott a kíváncsiság, nem kicsit, már az oldalamból hiányzott egy darab. Mivel ahol lakom nincs lehetőség Tom Ford illatokat próbálni, így mindent 1 lapra tettem fel. Vettem egy 100 ml üveggel. Éééés nem bántam meg. Valami ultranőies, virágos indítás után, szépen krémesedik, végül egy lágy vaníliás-csokis leszáradást ad, stabilan 8-10 órán keresztül. Nem találok szavakat, hogy az üvegből érezhető szörnyűség hogyan- mi módon tud így átváltozni, és őszintén nem is igen érdekel. Sokszor írtam, 1 próba nem próba. Nem 1 teszt eredményét osztottam meg, buzdítok minden kíváncsi sorstársamat, tegye próbára. Biztosan lesz, akin mindenféle rossz arcát mutatja, de bízom benne, lesz aki ugyanilyen boldog lesz, mint én, hogy kipróbáltam és kiütéssel győzött, sok sok illat előtt, amikről azt gondoltam holtomiglan-holtodiglan. Igaz folyamatos leépítésben vagyok, aminek az a vége, hogy 1 illatot eladok, és kb 2 jön helyette, de most jött el annak az ideje, hogy a sok szép-szép illat szerető gazdához kerüljön, és legyen 4-5 üveg ami minden alkalmat, évszakot képes lefedni, és a saját aláírás illatom legyen. Na Ő ilyen lesz-lett!! Mivel 5 csillagnál több nem adható, én kipótolom még:-)) ************************************************************************