Ginger

Regisztráció dátuma: 2013. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. július 8.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Oreal Tecni.Art Full Volume Extra Erős Fixáló Hajhab

L'Oreal Tecni.Art Full Volume Extra Erős Fixáló Hajhab
2016. október 10.

Vékony szálú, kevés hajam van, így aztán nagyon fontos, hogy valahogy dúsítsam, és legyen tartása. Kb. 4-5 éve találtam rá erre a hajhabra, és azóta lényegében csak ezt használom. Esetemben ez az egyetlen, ami kiválóan teszi a dolgát.
Időnként - elsősorban az itt közreadott kecsegtető vélemények alapján - kipróbáltam már néhány ismertebb drogériás terméket is, hátha rátalálok valamire, amivel olcsóbban megúsznám. De sajna nem. Be kellett, hogy lássam, muszáj ennél maradnom, és beruháznom egy kicsit többet, hogy tartós és rendezett legyen a frizurám.
Bár egyébként elég kiadós. Én 4 naponta mosok hajat, (és leszámítva, hogy 5 hetente fodrász mossa, vágja, festi) kb. 3 db 400 ml-es flakont fogyasztok el évente.
Pár napja egy Glamour-kuponért kipróbáltam az itt preferált lila Ultime-ot. Hááát... A semminél tényleg több egy fokkal, de a L'Orealt meg sem közelíti.

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum
2013. július 10.

Kb. másfél éve találtam rá, és azóta csak ezt használom. Nekem nagyon bejött! Az 50-es "natural" árnyalat pont az én világos bőrömnek való. Könnyen felvihető, jól fed, mégis természetes hatású. Kevés korrektor azért kell a problémásabb helyekre. Hogy ettől van-e kevesebb ráncom, mint amennyi az én koromban már "illene":)), azt nem tudom. De valószínű, nem. A normál ára kicsit húzós, ezért mindig figyelem, mikor akciózzák. Pl.most a Rossmannban. Így viszont -szerintem -nagyon megéri.