Gingerbread21

Regisztráció dátuma: 2018. március 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 12.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2020. április 6.

A 020 Glistening Pink boldog tulajdonosa vagyok! :) Nem is hallottam erről a pirosítóról jó ideig. Néhány hete a rossmann-ban nézelődve akciósan találtam a polcokon. Alapvetően imádom a pink-barackos pirosítókat, valahogy ezek állnak nekem a legjobban. Viszont, ez a kis csoda a legtökéletesebb szemhéjpúderként funkcionál a hétköznapokra!! Nem teljesen matt, apró arany csillámok vannak benne. Ujjbeggyel feltapogatva olyan gyönyörű, hogy az valami álom. Egész nap fent marad a szememen, arcon egyaránt. Nem potyog, nem gyűl be a ráncokba. Egyszerűen olyan friss és üde kinézetet ad, hogy az valami eszméletlen. Ha eredeti áron vettem volna akkor sem bánom meg egy percig sem :)

Yves Rocher Sable Fauve EDP

Yves Rocher Sable Fauve EDP
2020. március 14.
(!)

Tesztelésre érkezett a parfüm, körülbelül egy héten belül már a kezemben is tarthattam ezt a kis csodát! :)
Azt kell hogy mondjam, mindenképp egy erős és testes parfümről van szó. Fűszeres, füstös, igazi dög illat ami télen szerintem nagyon sok nőnek bejöhet! Elsőre kicsit tolakodónak tűnhet, de úgy fél óra után veszít a töménységéből és a helyén egy édeskés fűszeres illat marad. Bőrön kicsit hamarabb elillan, viszont ruhára fújva egész nap érződik és még zuhanyzásnál is sokszor érzem magamon.
Szerintem, szuper választás lehet a hideg, fagyos téli hónapokra. Így a tavasz közeledtével mindenképp az édesebb és gyümölcsösebb illatok felé orientálódok, de biztos, hogy a következő tél alkalmával ismét beépül a reggeli készülődésembe ;)

Lime Crime Velvetines

Lime Crime Velvetines
2020. március 14.

Nagy örömmel rendeltem meg a Jolly Holiday mini szettet a valentin nap környéki féláras akció során. Sajnos, nekem nagyon nem jött be :( A két csillagot a színekre adom, mert tényleg szépek élénkek és pigmentáltak. Viszont borzasztóan szárít, jobban mint a Maybelline matte ink rúzsom, pedig az sem piskóta. Nem bírja sem az evést, sem az ivást, folyamatosan újra kell kenni mert nagyon csúnyán és foltosan kopik a szájról. Ráadásul valamelyik összetevője igen csak irritálja a számat, mert mindegyik használat után kirepedezik a szám széle és sebes lesz, szinte alig tudok enni :( Eddig egyik rúzsomnál sem tapasztaltam ilyet. Sajnos ez nem az a mattra száradó formula amit én szeretek, nehéznek érződik a számon és minden ráncocskába beleül. Macerás a viselete, ennyi pénzért pedig bőven lehet jobb rúzsokat kapni akár a drogériák polcain is.