Gingerbread21

Regisztráció dátuma: 2018. március 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 12.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2021. június 19.

A SZÁJFÉNY nagybetűsen!!! :D
Már pár hete használom, így azt érzem reális véleményt tudok róla alkotni. A Fenty szájfényeihez hasonlítják, de mivel magas árkategóriájú termékekről van szó, sosem volt esélyem kipróbálni őket. A 009 Topaz árnyalatra ruháztam be, régóta szemeztem már vele.
2600 forintért sok terméket kapunk, így nem kell attól tartani, hogy hamar elfogy. Vaníliás-süteményes-édeskés illata van, ami a használat során megmarad de applikálás után teljesen eltűnik. A nagy és bumszli applikátor ellenére nagyon könnyen fel lehet vinni a szájfényt, egyszerre pont annyi jön ki a tubusból ami elég az ajkakra. Nagyon könnyed, "vizes" állagúnak mondanám. Tényleg, mintha semmi sem lenne az ajkaimon. Nem ragad, nem tapad. Tipikus "your lips but butter" érzés kap el ha felteszem, szájceruzát használva alá pedig nagyon szépen dúsít és nagyobbít :) Apró csillámok vannak benne, ezek akkor látszódnak inkább ha a nap fényei épp úgy esnek az ajkakra. Csodát nem szabad várni tőle, így evés-ivás alkalmával folyamatosan kopik. Viszont a hialuronsavnak köszönhetően nagyon szépen hidratálja az ajkakat, jobb eredményt lehet vele elérni mint egy ajakbalzsammal :D
Hosszú hajúak fontolják meg szeles időben a használatát, mert hajlamosak a picike hajszálak hozzátapadni.
Összességében: mindenkinek ajánlom aki egy jó szájfényt keres a hétköznapokra megfizethető áron. Már előre látom, hogy rengeteg árnyalatban fogok beruházni rá. Vigyázat, függőséget okoz :D

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2021. március 20.

Az biztos hogy alaposan lenyomja a HD társát...:D
Nagyon nagyon durván magas fedése van, így én speciel mindennapos használatra nem is ajánlanám. Viszont alkalmakra, nyárra mikor jobban izzad az ember, valamint csak simán smink befotózásához ő a nyerő! :)
Normál bőröm van, T vonalban kisebb mitesszerekkel és tág bőrrel amely téli időszakban hajlamos a szárazságra. Nekem ez az alapozó csakis megfelelően aláhidratált arcbőrön tud szépen mutatni. Ecsettel nem mutat szépen, viszont nedves blenderrel könnyen egybeolvad a bőrrel. Nem teljesen matt, szatén/egészséges bőrfényt hagy maga után. Szárazabb bőrűek ezzel a termékkel kerüljék a fixálást, ha nagyon muszáj akkor azt is vizes blenderrel érdemes beledolgozni a bőrbe. Egyébként brutálisan jó alapozó, olyan mintha insta filter kerülne az arcra ahogy felapplikálom :D Egyedül a színt nem sikerült eltalálni, de veszek majd egy sötétebbet belőle és keverni fogom Mindenkinek ajánlom, zsírosabb bőrön valószínű még inkább szebben mutat. Aki nem szeretne EL alapozóra költeni, érdemes kipróbálni! ;)

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2020. április 6.

A 020 Glistening Pink boldog tulajdonosa vagyok! :) Nem is hallottam erről a pirosítóról jó ideig. Néhány hete a rossmann-ban nézelődve akciósan találtam a polcokon. Alapvetően imádom a pink-barackos pirosítókat, valahogy ezek állnak nekem a legjobban. Viszont, ez a kis csoda a legtökéletesebb szemhéjpúderként funkcionál a hétköznapokra!! Nem teljesen matt, apró arany csillámok vannak benne. Ujjbeggyel feltapogatva olyan gyönyörű, hogy az valami álom. Egész nap fent marad a szememen, arcon egyaránt. Nem potyog, nem gyűl be a ráncokba. Egyszerűen olyan friss és üde kinézetet ad, hogy az valami eszméletlen. Ha eredeti áron vettem volna akkor sem bánom meg egy percig sem :)