ginojshks

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál

Ziaja Narancsolajos Testápoló Lotion
2018. július 4.
(!)

Tesztelésre kaptam.
Pozitívum : nekem hamar beszívodik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nagyon tetszik a kiszerelés is könnyen adagolható.
Negatívum: imádtam az elején a narancsos illatot de kB a második használat után már felváltotta valami furcsa szag. Felkenes után kB 1 egy percel már nem a termék frissítő illattát érzem hanem egy avas kissé büdös valamit. Valamint hidratálás terén sem annyira erős. Most nyárra ez a hidratáltság nekem bőven elég lenne de télen nem.
Összeségében csalódtam és nem is használom tovább a szaga miatt. Más termékkel ettől a márkától abszolút elégedett voltam ez viszont most nem sikerült.

Ziaja Narancsolajos Tusfürdő-Bőrradír Mikrogranulátumokkal

Ziaja Narancsolajos Tusfürdő-Bőrradír Mikrogranulátumokkal
2018. június 7.
(!)

Újravevős! Tetszik, hogy apró de erős szemcsék vannak benne és az illata is finom. Én az arcomon is kipróbáltam. Egyáltalán nem szárította és végre van egy jó test és arcradírom 🙂

Olivia Argán Olaj

Olivia Argán Olaj
2018. január 27.

Úgy döntöttem nem kísérletezem tovább az arckrémekkel inkább ezt fogom használni. Jól döntöttem!, smink alá teszek 4-5 cseppet, hamar megszárad és nagyon jól ápol. Este valamivel többet viszek fel. A szám ápolására is tökéletes :) egyetlen hibája a kiszerelése. Pipettával jobb lenne.