Gitta

Regisztráció dátuma: 2012. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon
2019. január 31.

Egy hónapja használom, és most vettem észre h szemmel láthatóan csökkent a korpa, szinte megszűnt a már régóta fennálló korpásodásom. Idáig erre csak a T/gel fort volt képes, de azt nem akartam hosszú ideig használni, meg khm az ára sem szép. Ez árban, összetevőkben sokkal jobb! (Mondjuk az ár relatív, mert sokkal gyorsabban fogy, mint a nála ezerszer jobban habzó másik, de hát valamit, valamiért :)).
Ja, és nem szárítja a hajam, ez pluszpont a göndör/hullámos száraz hajamra nézve :)

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2018. május 21.
(!)

Tesztelésre kaptam, eddig 3szor használtam összesen, majd hosszabb távú hatásáról később írok.
Tetszik benne, hogy sűrű, nem folyik ki a kezemből, pedig fel is hígítom kicsit vízzel, mielőtt a fejbőrömbe masszírozom. Könnyen eloszlatható, jól habzik, nekem bejön a mentolos illat, és kis bizsergető érzés is. A tubus is a vékonyított adagolójával valóban praktikus. A korpát eltávolítja, ami persze a hajmosás utáni 3-4. napra újra előjön. Mivel elég száraz, hullámos a hajam, én olyan 4-5 naponta mosom meg, mert akármilyen olajos pakolást rakok rá, minden sampon kiszárítja. Korábban a T-gel fort sampont használtam, az nem szárította kb egyáltalán, de hosszútávú hatása nem volt: amikor nem azt használtam, újból erősen korpás lettem. Ez a sampon kifejezetten szárítja sajnos a hajamat a T-gelhez képest, de ha hosszútávon megszünteti a korpát, akkor megéri az árát, amit alapvetően borsosnak tartok. Update-elni fogok kb. 1-2 hónapos használat után, addig megelőlegezek neki 4 csillagot.

Update1:nagyjából egy hónap rendszeres használat után teljesen eltűnt a korpa a fejbőrömről, a hajmosás napján sincsen már. Egy hétig még kb. használni fogom, aztán meglátjuk, hogy elmúlasztotta-e rendesen, vagy újból előjön-e a korpa.

Update2: csupán fejbőrre használva nagyon sokáig, legalább egy fél évig elég volt, de sajnos nekem hosszú távon nem vált be. Az a bajom vele, hogy amíg használom, nincs korpa, ha nem használom, kb. ugyanaz az eredmény. De lehet, nekem van túl nagy elvárásom egy sampontól, és inkább a korpa belső okait kéne kivizsgáltatnom.

Pupa Vamp! Extreme Szempillaspirál

Pupa Vamp! Extreme Szempillaspirál
2017. június 15.

Tényleg elég szép pillákat csinál...mégsem vagyok 100%ig megelégedve vele sajna. Az a bajom vele, hogy nagyon potyog...nap közben le kell ellenőriznem a szemem alatt, mert hajlamos kis fekete pöttyöket ereszteni rá. Ennyi pénzért ezt nem vártam.:(