Gituccci

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Arctisztító

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Arctisztító
2014. augusztus 21.

Elègedett vagyok ezzel a termèkkel! Valòban szèpen tisztìt! Mèg a sminket is leviszi, hatékonyan. Kellemes èrzès az arcboromnek is, nem szùròs az illata, enyhe oliva illat. Miteszereket nekem nem okozott, szòval allergias reakciòt nem vàltott ki. Àr èrtèk arànyban nagyon jò! Szerintem van annyira jò, mint bàrmelyik dràgàbb termèk! :-)

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Tápláló Arckrém

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Tápláló Arckrém
2014. augusztus 21.

A grànàtalmàs naturals krémmel nem voltam ennyire elègedett, mint ezzel! Màr àllagra is kulonboznek. Ez sokkal surubb és zsìrosabb! Ha szàraz az arcom, ez a krèm szèpen rendbehozza màr egy hasznàlattal! Az illata finom, és nem eros! Abszolute megéri! Az àra is nagyon jò. :-)

Avon Outspoken Fresh by Fergie EDP

Avon Outspoken Fresh by Fergie EDP
2014. augusztus 10.

Nagyon tetszik az édes kis üvege, annyira cuki. Az illata pedig egyenesen fantasztikus. Ma kaptam meg, és már nagyon vártam. Máris magamra fújtam ezt a kellemes illatot. Az lehet, hogy nem a legtartósabb parfüm, de úgy gondolom, hogy aki nem szereti a nagyon édes illatokat, az szeretni fogja. :)
TÉVEDTEM!!!!! Ez a parfüm hihetetlen tartós, az én bőrömön legalábbis az. Kora reggel fújtam be magam vele, de még későn este tusolás előtt is éreztem magamon. Szóval, nálam a tartósságával semmi probléma. :)

1 MÁRKA