Giuditta84

Regisztráció dátuma: 2017. május 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Anew Clinical Bőrhámlasztó Lapocskák

Avon Anew Clinical Bőrhámlasztó Lapocskák
2017. október 14.

Nemrég kezdtem el használni, úgyhogy az eredménnyel kapcsolatban inkább később írnék. Ami nekem a legfontosabb, hogy nem irritálja a bőröm használat után. A sav miatt enyhén csíp, de használat után nincs kipirosodás. Este használom, és krémet nem kenek fel. Heges a bőröm, szeretném kicsit "vasalni", és az eredménnyel kapcsolatban később írok. Addig 4-est adok.

Himalaya Herbals Babaszappan

Himalaya Herbals Babaszappan
2017. augusztus 8.

Érzékeny, allergiára hajlamos a bőröm. Tusolásnál egész testre, arca használom. A hátam sokszor volt tele pattanásokkal. Ez a szappan megszüntette. Nyilván egy szappan jobban tisztít, mint egy tusfürdő, de érdekes, hogy a bioderma szappanon kívül ez érte el ugyanazt az eredményt. Jelentős összegeket megspórolok. Egy hónapban 1-2 szappan fogy el, kb. 500-600 Ft-omba kerül, és nem szenvedek a bőrproblémáktól sem. Nekem megéri. Az illata kellemes, aromaterápiás jellegű. Jól habzik, de gyorsan fogy.

Balea BodyFit Cellulitisz Elleni Krémzselé

Balea BodyFit Cellulitisz Elleni Krémzselé
2017. június 3.

Mozgás mellé jó kiegészítés. Aki sportol, látványosan javul a bőr állapota. Nekem az izzadás sokat segített. Megszépült a bőröm. Emellé remek kiegészítő ez a krém. Csak krémmel senki sem fogy. Ez tény.