Gizzyyy

Regisztráció dátuma: 2018. május 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Sampon Szőke Hajra

Balea Professional Sampon Szőke Hajra
2018. május 20.

Természetesen szőke hajam van. Nagyon száraz, de szélén hajjal áldott meg az ég. :( Megvettem ezt, hátha kap egy kis fényt, de csak rosszabb lett. Kiszáradt, csikorgott tőle a hajam. Meg olyan volt mintha lenne rajta egy viaszmását réteg. Túl matt volt. Aztán volt a vége fele egy kis időszak, amikor lágy, és kicsit fényesebb lett tőle a hajam. Ez kb addig tartott míg egy héten keresztül 4 napig minden nap megmostam a hajam. Nekem nem vált be.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra
2018. május 20.

Nagyon rossz minőségű a hajam. Megvettem, mert megtetszett a reklámja :D Hát többet vártam, reméltem hogy ezzel majd nagyon puha, selymes hajam lesz..hát erre még várnom kell. Viszont erősebb és egy kicsit fényesebb lett tőle a hajam, szóval nem is akkora csalódás :) De ha már ennyit fizettem érte, meg a hozzá tartozó samponért én úgy gondolom hogy produkálhatna jobb eredményt is

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra
2018. május 20.

Nagyon pocsék hajam van. Kócolódik és száraz is eléggé. Ugyan az a véleményem mint a tobbi samponnál. Megvehetem akár a legdrágábbat is, lényeges változás nem lesz. Annyi talán hogy ennél a samponnál kicsit fényesebb és erősebb lett a hajam. Nem volt olyan rossz. A balzsamjával együtt használtam.