GKrisz

Regisztráció dátuma: 2019. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Hello Ganic One A Day Fruits Mask - Brightening

Hello Ganic One A Day Fruits Mask - Brightening
2019. november 3.

Pont a héten próbáltam. Nem rossz, nem irritálta az arcom. Láttam, hogy hidratált is már egy alkalom után, de elájulni nem ájultam a látványtól. A fátyolban sok a cucc, nem spórolták ki belőle. Ami nem tetszett: azt hittem, hogy a maszkot nem fogom tudni szétszedni és egy db csomó lesz mire kiszedem, végül sikerült ezt elkerülni. Valamint a száj felett, illetve az orr alatt alig van maszk, csak mutatóban, a lélek tartja a száj feletti részt össze. (Legalábbis abban így volt amit én próbáltam.) El tudom képzelni, hogy rendszeres használatával szép eredményt lehet elérni, de ahhoz nekem drága, hogy ebből/ezekből a maszkból heti hetet tegyek fel, de heti három is sok. (Emlékeim szerint drágább, mint a fenti ár, ha jól emlékszem). A többit is ki fogom próbálni, több félét vettem belőle, de ha a többi is így teljesít mint ez, nálam sztornó, mert ezért az árért nekem van jobb is.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2019. október 12.

A szívem vérzik, hogy ez a termék számomra nem vált be. Az ember lányának az a vágya, hogy olcsó, de luxus összetevőket kenjen magára. A márkát szeretem, vannak telitalálatú termékei nálam. Nem feltétlen a termék hibája, hogy rajtam nem működött, mert annyira érzékeny a bőröm, hogy 10 termékből kb. kettő válik be rajta. Sajnos ettől piros lett az arcom amikor használtam. Amit mégis adott: hidratáltabb, minőségében, textúrájában (színben sajnos nem) egységesebb bőrkép. Nincs szívem három csillagnál kevesebbet adni neki, mert kellenek az ilyen márkák a piacon és a bőröm kevés terméket tolerál.

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. október 5.

2019-ben már nem értem a termék körüli kiemelkedően magas imádást. Amikor bejött a MAC MO-ra nem nagyon ismertünk más ilyen terméket, akkor érthető volt, hogy mindenki beájult tőle, de mamár... Én is szoktam venni a mai napig, mert nem kezdi ki a bőröm, szeretem is a terméket, de ezerszer jobbak vannak már ennél. Hamar elfogy . Az, hogy drága már nem is írom, mert mi nem az ami jó.