Glori

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. március 29.

Sajnálom, de le kell hogy pontozzam.
Itteni vélemények alapján vettem meg, de nálam nagyon nem vált be. Kb 30perc után átfényesedik az arcom és furcsa módon összeáll a bőrömön. Nagyon nem szeretem.... Akinek zsíros bőre van annak nem ajánlom :/ Inkább EL Double Wear nálam az a tuti :)

Urban Decay Naked 2 Palette

Urban Decay Naked 2 Palette
2016. március 29.

Nekem egy álom ez a paletta mióta megkaptam. Nagyon jól kihasználhatók a színek benne, nagyon tartósak, extra pigmentáltak egyszerűen szuperek. Az egyetlen amit nem szeretek hogy csak egy satírozószín van benne, ami lilás tónusú ( amit én annyira nem szeretek magamon).
Egyébként szuper paletta, megéri az árát.

Megvettem a Makeup Revolution Iconic 2-es palettáját is összehasonlítás képpen. Háááátt..... Közelébe sem ér.. legalábbis pigmentáltság terén tuti nem. A half baked az egyik kedvenc színem és ezt sajnos nem sikerült a MUR-nek lekoppitani amit nagyon sajnálok, hisz nálam ez a szín fogy a legjobban :/

Milani Baked Bronzer

Milani Baked Bronzer
2016. március 29.

Szuper bronzer lenne ha a színt eltaláltam volna elsőre.. Rengeteg terméket kapunk, úgyhogy kb életem végéig elég lesz.
Azóta beszereztem az egy árnyalattal világosabb színt amit imádok!!! Ajánlom mindenkinek, nem narancssárga tónusú, szép egyenletes hatást kelt az arcon :)