Glória Kedves

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil
2020. augusztus 5.

Egy flakon elhasználása után írom, nagyon jó termék. Kb. 4 hónapig elég, így már az ára sem tűnik vészesnek. Bioderma Sensibio micellás után használom, majd ezt követi egy víz bázisú lemosó. Nem egyből az arcomra kenem, az annyira nem vált be, vizes tenyérbe pumpálok és tejszerű állapotban kenem fel. Nagyon szépen feloldja a fényvédőt, sminket. Szememet nem irritálja, nincs homályos látás. Sokkal tisztább a bőröm, mióta a dupla lemosást követem. Elfogyott, de annyira jó, hogy nem mertem lecserélni.

Guerlain Terracotta Light Healthy Glow Powder

Guerlain Terracotta Light Healthy Glow Powder
2020. augusztus 5.

Első Guerlain termékem, de nem az utolsó. Mindent tud amit vártam, könnyen eldolgozható, foltmentes, természetes színű, nap végére is a helyén marad. Tényleg hozza a napsütötte arc feelinget.
Tökéletes.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2020. április 17.

Általában ezt a márkát veszem, de hagyományos kefével, nem ezzel a szlikonossal.
Maga a kefe egész jó, kifejelezetten nagy pillákat csinál, de sajnos lemosáskor brutál csípi a szemem a festék. Sensibioval mosom azzal nem lehet gond, illetve vettem Bourjois Volume Glamour Ultra Black-et és nincs vele ilyen probléma.
3 csillag, mert tényleg szép nagy szempillát lehet építeni vele, de sajna a csípő érzés miatt felejtős.
Ha az árát is nézem, csak kettőt ér.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ