Glória Kedves

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Vichy Naturalblend Hidratáló Ajakbalzsam

Vichy Naturalblend Hidratáló Ajakbalzsam
2021. november 9.

Nude és Coral árnyalatot szereztem be. Ápoló hatást nem tapasztaltam, de nem is arra vettem, sem rúzst, újabban már szájfényt sem használok, kellett valami szinezett termék ajakra. Az illatát részemről el is hagyhatták volna, igazi hagyományos rúzs illat. Viszont a Nude gyönyörű szép, mályva árnyalat. A Coral nem nyerte el a tetszésemet, inkább grapefruit színű. Összességében nem rossz, a Nude-ot újraveszem, de az illata miatt 4*.

Heliocare 360° Ásványi Védő Fluid Arcra SPF50

Heliocare 360° Ásványi Védő Fluid Arcra SPF50
2021. október 4.

Érzékeny bőrű sorstársaim tudják, milyen nehéz jó ásványi fényvédőt találni, pláne spf 50-ben. Folyékony, könnyű vele dolgozni, rétegezhető, szép összetevős, nem vészes az ára és nem fehér. Itthon beszerezhető. A fedése minimális, de van egységesítő hatása. Illatmentes.

Smashbox Halo Healthy Glow All-In-One Tinted Moisturizer SPF25

Smashbox Halo Healthy Glow All-In-One Tinted Moisturizer SPF25
2021. október 2.

Régóta keresem az alacsony fedésű, BB jellegű szinezett hidratálómat, ami fizikai spf és kézzel fel lehet vinni. A fényvédő miatti túl világos bőrt szeretném korrigálni. Hourglasst próbáltam, szeretem, de ecset kell hozzá. Ehhez nem. Még az alacsony fedéssel is vitatkoznék, simán fel lehet építeni közepesre. Nagyon természetes végeredményt kapunk, szinte nem is látszik, szimplán csak szebb, egységesebb a bőr. Nem kopik, nem foltos, nem mozdul. Két árnyalat van, így a kontúrozást is megoldom ebben a lépésben. Illatmentes. Szép összetevők. Tökéletes.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ