Glória Kedves

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Sanatopic Prémium Arckrém

Sanatopic Prémium Arckrém
2019. október 3.

Kíváncsiságból megvettem, a kézkréme nagyon jó, és parfümmentes. Igazi jó alapkrém, semmi felesleges dolog nincs benne, mehet szérumhoz, hámlasztás után, retinol fölé, nem fognak összeveszni. Tartósan nagyon száraz bőrre javasolnám, zárókrémnek, az enyém nem az, így a (arcbőr)pihentető napokon használom, akkor is keveset. Nyak és dekoltázsbőrre, olajokhoz is szuper. Gyors a felszívódása. Télen biztosan előveszem, bár süvítő északi szélre nem hiszem, hogy kell számítani, nagyon hideg csípős időben bőrmentőnek képzelem. Egyedül a csomagolással nem vagyok 100%-ban kibékülve, nekem bumszli, de legalább tubus, vigyázni kell, egy nyomásra is nagy adagot ad. Érzékeny és száraz, nagyon száraz bőrűeknek csodaszer lehet. Tindigonál halottam róla, nagyon ajánlotta.

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2019. október 3.

Veszem, amíg lehet kapni. Kb. két éve küzdök szárazsággal a kezemen és semmi nem használt vagy max. ideig óráig. Annyira eldurvult a helyzet, hogy berepedt a bőr az ujjbegyeimen. Nem kívánom senkinek, nagyon fájdalmas és kellemetlen. És akkor eszembe jutott ez a krém, amit nagyon régen használtam, de az illata miatt elhagytam valahol. Ma már igyekszem parfüm mentes termékeket használni, abszolút megszokta az orrom ezt a gyógyszertár-gyógynövény-gumiabroncs jellegű szagot. A hatása eszméletlen, 2 nap alatt eltűnt a szárazság, pedig csak napi egyszer kenem esténként. Hosszú barátságnak nézünk elébe. Olyan mint a fájdalomcsillapító, mindig kell, hogy legyen itthon.

A313 Pommade

A313 Pommade
2019. szeptember 28.

Veszélyes cucc. Arctisztítás után csak önmagában kentem fel 3 este egymás után. Gyilkos, érzékeny bőrre. Csípett, szúrt, viszketett (éjszaka felébredtem miatta :\) de nem hámlott le. Oké, akkor gondoljuk át, hogy tudom használni. Kipróbáltam toner és szérum fölé, hidratálóval elkeverve, nyilván gyengébb így a hatásfoka, de sokkal barátságosabban viselkedett. Állaga valamiféle gélszerű, de mégis nehéz kenőcs, vékonyan kenve jó, zsírosabb bőrre nem ajánlanám, ez a száraz, érett bőr barátja. Most vettem hozzá minden mentes hidratálót, azzal fogom összekeverni. Az itt ajánlott oldalról rendeltem, sima liba, nem volt gond. Hosszútávú hatásról nem tudok nyilatkozni, gyakorlatilag most próbálgatom, hogyan és mivel illesszem be a sorba. Egyértelműen őszi, téli krém. Első használatkor csak óvatosan. Használtam Tindigo-t, PC-t, ezek kímélőbbek és összetettebbek, persze jóval magasabb áron. Összességében nem bántam meg, és használni fogom, mert hatóanyag az van benne, de nálam aládolgozást igényel. :) Olcsó és retinol, egyenlőre 5.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ