Gorgeous

Regisztráció dátuma: 2018. július 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bois 1920 Relativamente Rosso EDP

Bois 1920 Relativamente Rosso EDP
2019. január 14.

Egy elvarázsolt kastély minden szegletét bemutatja . Édes de füstös ici picit tömjénes ettől lesz fenevad . Más mint a többi cukros édesség . Kíváncsivá teszi a férfi népet . 20- 40 ig rajonganak érte . Idősebb férfi kollégának már sok . Nem ehhez szokott.
De nem is ő a célközönség. :) .
Ismerjétek meg .
Tartóssága kiváló de nem csíkhuzós illat, így én sem leszek fejfájós. Csak a személyes körömben levők érzik .Különleges.

Creed Spring Flower

Creed Spring Flower
2018. augusztus 28.

Creed illatok téren nem vagyok otthon ezért kitaláltam teszek egy túrát ezen a polcon is.
Pár naponta kiprobalgatom a mintacskáimat sőt hogy teljes legyen az élmény (Mert szerintem kenve mást mutat egy illat és fujva is mást érzünk) felfujtam a Neroliban is.
Rossz hírem van az én orrommal sem kompatibilis. Sajnos én is érzem azt fura szagot.
Amit babakakinak neveznek. Sajnálom . Egyébként kenve nagyon finom . Virágos könnyed bár semmi különös. És nem jön úgy elő ez a furcsaság. . Ezért ajánlom mindenkinek hogy a próba úgy az igazi ha fujva történik .
Így nekem sajnos csak 1 *

Roberto Cavalli Florence EDP

Roberto Cavalli Florence EDP
2018. augusztus 7.

Gyönyörű az üveg ! Úgy kell visszafognom magam hogy csak az üvege miatt ne vegyem meg. Az illat pedig hát volt már ilyen sok. Lesz is még sok . Édes trendi finom, nem lőtt mellé a marketing osztály Cavalli ék háza táján. Nem írom hogy többet vártam . Mert nem lenne igaz. Cavalli illatok jók. De nem véletlen nincs egy sem a polcomon. Mert biztonsági játékos. Nincs kockázat tuti befutó , de ha valaki nem elsőnek szeret bele ebbe az illatba annak nem biztos hogy fog kelleni mert van 3 másik hasonlója .
Gondolkodom rajta de ha kell akkor tuti hogy az üvege miatt fogom megvenni. Ez van ! Bolond vagyok vállalom .