Grafitzsiraf

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Revitalift Cica Cream Night

L'Oreal Paris Revitalift Cica Cream Night
2019. április 27.

Nem állítom, hogy csodaszer és az állaga sem éppen a növényi eredetet hangsúlyozza, ugyanakkor nekem nincs gondom ezzel a krémmel. Pattanásokat nem okoz, az arclemosás utáni húzódást megszűnteti és az állagán így, több hetes használat után is még mindig jót derülök. Nem érzem, hogy nagyon fejlődött volna a "bőr helyreállító képessége"-m, inkább a nem árt, de nem is használ kategória. Még van egy fél tégely, ha addig nem virít valami eredményt, elválnak útjaink.

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2019. április 27.

Nemrég kúszott csak be a hajam alá, hogy van olyan termék, hogy cleansing balm (aki smink- és kozmetikum területen up-to-date, biztosan már rég használ hasonlót). Rögtön rá is csaptam a DM-ben, mikor megláttam. Az árát illetően senki nem vállal nagy kockázatot a kipróbálással. A már korábban leírt "sütis" illat nagyon emlékeztet egy másik termékre, de még nem jöttem rá, mire. Kevés is elég és -lehet, hogy rutintalanságom miatt- eszem sem jutott, hogy fent hagyjam az arcomon, csak bevizez-felken-lemos üzemmódban használtam...és az eredmény: semmi pandamaci effekt, mindent (alapozó, makacskodó szempillaspirál, vízálló tus) levitt seperc alatt. Jó kis termék ez.

Swiss Image Mattító Arclemosó Gél

Swiss Image Mattító Arclemosó Gél
2019. április 27.

Szinte szó szerint az a véleményem erről a termékről, mint szandee0033-nak: Az előző évszázad szülötteként számomra még mindig többletet hordoz, ha egy termék (és nemcsak a karóra) svájci...ez a kozmetikum nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim. Érzetben semmi extra, sőt, sok "sajátmárkás" kenterbe veri. Bár ez szubjektív, ám nekem az illata sem tetszik. Nagy ritkán használom, hogy fogyjon, mégis lehet, hogy kuka lesz a vége. Nem venném újra.