GreenB

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

IsaDora Matt Rúzs

IsaDora Matt Rúzs
2014. február 5.

Végre,végre!! Megvan a Deco Rose!! :)) egy blogon láttam először és szerelem volt első látásra ez a szín!! mellesleg azt hallottam róla, h nem szárít különösebben, ahogy a többi matt rúzs, szóval nagyon szerettem volna kipróbálni, aztán a 3. douglas-ben sikerült végre megtalálnom.

Első benyomások: ma kb. 2-3 órán át viseltem, de ezalatt az idő alatt nem szárította ki a szám. és az ivást simán bírta, és az evés sem tüntette el az egészet a számról, bár egyáltalán nem vigyáztam rá... sztem ha odafigyelek akkor jobban bírta volna, de olyan érzés volt mintha nem is lenne a számon semmi, teljesen elfelejtettem h rajtam van :))
Elsőre nagyon tetszik! :))

Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF15

Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF15
2014. február 4.

kb egy hónapja használom és tényleg jó termék!! :)
általában nincsennek komoly bőrhibáim, csak pirosodásra hajlamos. ezt a problémát ez a termék pedig nagyon jól orvosolja alapozó nélkül is. igazából azért vettem, hogy ne kelljen alapozózni, csak feldobni ezt és kész :) és tényleg bevált :)
nem tudom önmagában szárít-e, mert mindig teszek alá fényvédőt vagy hidratálót is. nagyon szép, tényleg olyan bársonyos bőrt ad, lehet építeni, bár nekem akkor már kicsit mesterségesebb hatást kelt. sajnos van egy hely - a két szemöldököm közötti rész -, amin egyetlen púder és alapozó sem tud teljesen egyenletes lenni, de eddig ez a púder talán a legjobb erre a területre (de ez valószínüleg nem a termékek, hanem a bőröm hibája).
a tartósságát tekintve megfelelő és a kopása is egyenletes. az apróbb ráncokba néha és néhol összegyűlhet (nekem a homlokomon), de nem jellemző. nagyon kényelmes, mármint én egyáltalán nem érzem hogy rajtam lenne. most igy a hidegebb idők beköszöntével jobban védettnek érzem az arcom ha egy kis Bourjois healthy mix alapozót is kenek fel és ezzel a termékkel teljesen kompatibilis :)
összességében nagyon megszerettem és tényleg nagyon szép a doboz is, bár lehetne kissebb mert olyan érzést kelt, mintha egy fél téglát cipelnék magammal, ugyanis elfoglalja a sminkes szütyőm felét, de megéri. engem ez a tekerős/reszelős dolog annyira nem bűvölt el (persze jó ötlet, meg tetszik is), de szívesen lemondanék róla a kissebb méretért cserébe :)
az ára: SOK! de én azt kaptam cserébe amire vágytam :) remélem sokáig elég lesz, írta is valaki, hogy már 9 hónapja használja, tehát ha tényleg olyan sokáig elég, akkor mégjobban megéri az árát :)

FRISSÍTÉS: és tényleg nagy mennyiség!! :)) nekem több mint egy éve megvan már és még mindig nem fogyott ki, bár nem használom minden nap...

Bioderma Photoderm Spot 50+

Bioderma Photoderm Spot 50+
2014. február 4.

Na, meggyőztek az itteni vélemények és vettem egyet. :-)

(Egy kis előzmény: Kezdett úgy tűnni, hogy az oxybenzone tartalmú fenyvedőt nem igazán tolerálja a bőröm, mert amikor azt használtam érzékenyebbé vált a bőröm, néha felkenéskor is kipirosodott tőle az arcbőröm. Volt egy másik is, ami nem tartalmazta ezt az összetevőt, és amikor azt használtam, nem tapasztaltam az érzékenységét, de ezt nem is szeretem annyira, meg inkább testre készült, ezért csak átmeneti megoldás volt.)

Először is, szerencsére úgy tűnik, h eddig nem okozott érzékenységét :)
Eddig még csak magában próbaltam, de határozottan jónak tűnt. Fehér réteget tényleg nem hagy, de egy kicsit ragacsos lesz tőle a bőr, ami csak hosszas idő után tűnik el. Igazából nem túl ragacsos, szóval simán tűrhető. Más fényvédőkhöz képest kisebb mértékű. Az arc normál hőmérsékletben nem lesz tőle nagyon fényes és egyáltalán nem zsíros. Nagy melegben sajnos meg nem volt alkalmam használni, valószínűleg akkor erősebb lesz kicsit a fényesség, de arra leszek majd még kíváncsi, hogy újra lehet-e majd kenni kukacosodás nélkül. Meg persze arra is hogy alapozóval együtt hogyan szuperál, vagyis inkább puderrel :-)
Összességében ez még csak egy pár használatos benyomás, de egyenlőre tetszik, remélem a többi dologban is jól fog teljesíteni, szóval akár meg is előlegezhetném neki az 5 csillagot, de legyen most még csak 4.

Később frissíteni fogok :-)
Egyébként lehet h hülyeség, de nekem a kupakja is fehér színű, nem narancs ahogy a kép mutatja. :-)

FRISSÍTÉS: egy nyár alatt, vagyis tavasztól őszig sikerült elhasználnom egy tubust! Tapasztalatok:
+ Nyáron is nagyon szerettem, könnyed, nincs az az érzésem, h izzadok a nagy melegben és még a fényvédő is fojtogatja a bőröm. csak ezt használtam, tengerparton, nyaraláskor kétszer kentem be, reggel és kora délután (1-2 óra felé) és sosem égett le az arcom, viszont egy nagyon picit barnult
+ Kukacosodás nélkül lehet újrakenni!! ami sztem nagyon jó dolog :))
+ Smink alá is jól működött nekem, bár leginkább csak egy kis púdert vittem fel rá nyáron és egy kis pirosítót, ugyanis nyáron nem használok nagyon alapozót, vagy ha igen akkor inkább csak az esti órákban, akkor pedig már nem kell fényvédő.
+ Pattanásokat nem okozott, nem lett rá érzékeny a bőröm, és nagyon hidratálnom sem kellett alá.

Tényleg SZUPER ez a fényvédő!! Köszönöm NEKTEK, hogy rátalálhattam! :))

2 ÖSSZETEVŐ

Antioxidáns, amely a készítmény oxidációra hajlamos hatóanyagait védi az oxidációtól.