Gretiii

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre
2021. július 1.

A párom használja fürdéshez (a sampon funkciót nem), mert nagyon érzékeny bőre van, könnyen kiütéses lesz minden olyan terméktől, ami közvetlenül érintkezik a bőrével. Ezért a tusfürdő kiválasztásakor elsődleges szempont volt az, hogy parfümmentes legyen a termék. Lassan egy hónapja használja és egyre tisztább a problémás bőrfelület, a termék ára is nagyon kedvező így nálunk egy ideig biztos folyamatosan újravevős lesz.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2020. október 8.

Szerintem ár-érték arányban nem hozza azt a termék, amit ígér. Az összetevői miatt választottam, tetszett hogy kevés benne a károsnak mondható anyag. Olyan mintha semmit sem fedne a krém, ugyanakkor keletkezik egy plusz réteg az arcomon. Igaz, hogy könnyen lélegzik alatta a bőröm, de nagyon gyorsan csillogni kezd, így csak akkor szoktam használni, amikor a szimpla hétköznapitól eltérő sminket készítek és szeretnék egy homogén alapot felvinni a bőrömre, hogy azon folytathassam a sminkelést, viszont erre a célra pedig valami jobban fedő termékre lenne szükségem. Nem tudom hova tenni ezt az alapozót, mert alapozónak és BB krémnek sem mondanám, így biztosan nem fogom újravenni.

NYX Velvet Matte Ajakrúzs

NYX Velvet Matte Ajakrúzs
2020. október 8.

Nekem a VMLS06 SOFT FEMME árnyalat van meg a terméből és ez az abszolút kedvenc rúzsom. Az árnyalata mályvás beütésű, natúr sminkekhez szerintem tökéletes, de ha komolyabb sminket szeretnék készíteni és a szemre helyezem a hangsúlyt, akkor ugyanúgy megállja a helyét ez a rúzs, nem vonja el a figyelmet. Alapból matt állagú, tehát nem a felkenést követően változik meg, ezért az állaga kicsit sűrűbb. Ezt a felkenéskor lehet érzékelni, kicsit másképp viselkedik mint egy átlag rúzs, talán úgy tudnám a legjobban leírni ezt a jelenséget, hogy nem siklik ugyanúgy. Nem szárítja olyan gyorsan az ajkakat, nekem a 8 óra munkát simán kibírja, persze az ebédszünet után érdemes ismét felkenni egy réteget, de egyébként szépen bírja. Csókállónak is mondanám, ha adok valakinek egy puszit, akkor nem lesz ilyen színű az arca.