gtkitti

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2019. március 22.

Az eredetileg szőkésbarna hajamat szerettem volna picit sötétebb árnyalatúra. Én kis naiv megvettem a középbarna árnyalatot, mert az hamvasabbnak tűnt a többinél. 15 perc után lemostam, sötétebb is lett, konkrétan fekete..😬
A mellékelt balzsam tényleg szupi, puha lett a hajam, de ennyi a pozitívum, ja és hogy legalább nem foltos fekete lettem 😅

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2017. március 7.

Hű csatlósom minden nap. Tökéletes fedés, kellemes illat, lassan fogy, ugyanis kevés kell belőle. Nem kelt olyan érzetet, mintha valami nehéz krém lenne az arcodon. A kéz melegétől olvad, egyenletesen el lehet oszlatni, és ez alatt is lélegzik a bőröd. Nekem ez a tökéletes ötcsillagos csodaszer. Az árát bőven megéri. Egy fél éve vettem, és mindennapos használat mellett kb fél centi fogyott belőle. A kiszerelése is nagyon ötletes, könnyen használható, és akár táskába dobálósnak is jó, ugyanis nagyon jól zár a kupak, és kis helyet foglal. :)

Avon Luck La Vie EDP

Avon Luck La Vie EDP
2017. március 7.

Nővéremtől kaptam, csak úgy. Alapvetően a fűszeresebb illatokat szeretem, a gyümölcsös-vattacukros illatok távol állnak tőlem. Ez a parfüm kedves kis tavaszi illat, nem olyan rossz, amikor olyan napom van elfújkálom így tavasszal a szaladgálós napokon. Nem tartós illat, de nem zavar :)