Guerlain Fangirl

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Shiseido Barnító Kompakt Alapozó SPF6

Shiseido Barnító Kompakt Alapozó SPF6
2013. február 4.

Én is pici mintadobozban kaptam, és amint elfogyott, vettem is egyet. Kompakt alapozónak nevezi magát, de én bronzosítónak használom, mert még legjobban lebarnult színemhez is túl sötét, viszont bronzosítónak nagyon jó. Szépen oszlatható, és természetes napcsókolta színt lehet vele varázsolni az arcra. Nem olcsó, de megéri az árát. Hasonló minőségben ajánlom a Shiseido Waterproof alapozóját, ami van világosabb bőrre is és gyönyörűen harmonizál ezzel a bronzosítóval.

Bebe Young Care Quick & Clean Arc- és Szemfestéklemosó

Bebe Young Care Quick & Clean Arc- és Szemfestéklemosó
2013. január 29.

Pici termékmintát próbáltam ki belőle és azt hiszem, ez lesz a legközelebbi beruházásom. Nem nagyon volt benne bizodalmam, nem sok jó tapasztalatom van a tiniknek kifejlesztett termékekkel, de ha már itt volt, adtam neki egy esélyt, és nem bántam meg. Szépen, alaposan lehozza a sminket, nem csípi a szememet (ez ugyebár alap lenne a sminklemosóknál, de sajnos nem az), kellemes, nagyon enyhe illata van és elég kiadósnak is tűnik. Öt csillagot nem kap, sosem fog kapni egy sem, amíg a lemosók készítői meg nem tanulják, amit a bőrdíszművesek már évszázadok óta tudnak: ahhoz, hogy ne csak feloldja, hanem le is szedje a szennyeződést, kell bele valami, amihez a feloldott szennyeződés jobban tapad, mint a bőrünkhöz. Amíg ezt nem sikerül bedolgozni, addig oldhat a lemosó akármilyen jól, a végén úgyis a törölközőn köt ki minden - mert ahhoz viszont tényleg jobban tapad. :- )

Guerlain Abeille Royale Nappali Krém

Guerlain Abeille Royale Nappali Krém
2013. január 19.

Én a zsíros-kombinált bőrre valót használtam, és bár hamar beszívódik, de nappali krémhez képest kicsit nehéznek találtam. Jól oszlatható, nagyon kevés kell belőle (mindennapos használat mellett is 2-3 hónapig elég egy 30 ml-es tégely), kellemes a textúrája és az állaga, imádom a jellegzetes, de enyhe illatát (hamar elillan, nem "üti" a parfümöt).

Az Abeille Royal szerintem a Guerlain legjobb krémsorozata, de nem ez a legjobban sikerült terméke. Nappalra inkább a szérumot szeretem használni, de ennek is bérelt helye van a polcomon.