gumicukorka

Regisztráció dátuma: 2015. július 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2016. április 13.

108 Frivolous árnyalatot kaptam nemrég ajándékba. Hát ez a rúzs tökéletes!!!! Nem hagy nyomot sehol. Ittam, ettem vele és ott maradt, kopás nélkül. Jégkrémet is ettem és attól sem lett semmi baja. Lemosni is alig tudtam, nekem csak kétfázisú olajos sminklemosóval jött le. Se a poharamon, sem a kanalamon, villámon nem hagyott nyomot. (Ami azért ritka az én termékeim között) A hidratáló remekül hidratál, nem érzem, hogy cserepesedne a szám vagy bármi.
Bulikba, vacsorákhoz, esküvőre, alkalmakra ez a tökéletes rúzs. A színe gyönyörű, valószínű beszerzek még pár árnyalatot.

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude
2016. április 13.

Eddig nem vettem meg, mert itt rengeteg negatívumot olvastam róla, hogy nem látszódjak a színek, estére eltűnik... És azért 5ezer forintot nem akartam csak úgy a kukába dobni. Viszont Glamour napokon kaptam az alkalmon és féláron megvásároltam. Azóta mindennap ezzel készítettem el a sminkem, hogy teszteljem. Nem volt még saját high end minőségű palettám, viszont próbáltam már, de hosszú távon nem tudok ahhoz viszonyítani. De egy drogériás terméktől nem lehet elvárni ugyanazt a pigmentáltságot, tartósságot, illetve, hogy ne porozzon. Minden drogériás termék poroz. Szerintem a drogériás kategóriában teljesen megállja a helyét.
A színek abszolút építhetők. A világosak nem olyan pigmentáltak mint a sötétek, de a világosakat én amugy is csak egy alapnak szoktam használni. Viszont a barna árnyalatokból már a legvilágosabbnak is erős a színe, tehát csak a nude-ok makacskodnak.
Az elmúlt héten mind buli sminket, mind hétköznapit is készítettem vele. Alatta csak sima Catrice korrektort használtam, de reggeltől estig a helyén maradt és nem tűnt el a szín.
Hatalmas plusz, hogy a barnának ennyi árnyalata megtalálható a palettában. Hideg és meleg tónus egyaránt. Igazán változatos sminket tudok készíteni vele. Nem bántam meg, hogy megvettem.
Hogy teljes áron megvenném-e? Valószínű nem. Dehát mire vannak a kuponos napok ha nem erre?
Ha levonnék csillagot az csak az ára miatt lenne, bár igazából a L'oreal termékek ilyen árban mozognak, ugyhogy ahhoz teljesen reális.

Elséve Töredezés Elleni Kifésülő Balzsam

Elséve Töredezés Elleni Kifésülő Balzsam
2015. július 19.

Tényleg könnyebben tudom kifésülni tőle a hajam. Ha a hajvégekre teszem minden rendben, szép puha lesz a hajam vége, viszont a tövekre, illetve feljebb nem érdemes fújni... Ragad, elnehezíti a hajat... Az illata viszont jó.