GViki

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó
2017. február 13.

Összeségében szeretem ezt az alapozót, de még mindig nem az igazi. Alapáron horror, és nagyon kevés van benne. Kedvezményesen sikerült megvennem, így megéri az árát. Nagyon könnyű felvinni, kellően krémes állagú, aztán felkenve púderes hatása lesz. Viszont nekem nagyon hamar átcsillog. Mivel nincsenek egetverő bőrhibáim, a fedésével elégedett vagyok. De aki valamit el szeretne vele tüntetni, arra édes kevés. A hullafehér bőrömhöz, az árnyalata kicsit sárgásan hat, de nem olyan feltűnő. A szivacs nagyon hamar használhatatlanná vált.

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift
2017. február 12.

Most vettem először, mert kedvező volt az ára. Gondoltam egy próbát megér. Nem csalódtam benne. Nagyon kellemes az illata. Nem csomosodik be, nem fogja be a ruhámat. Máskor is veszek.

Astor Skin Match Protect Alapozó SPF18

Astor Skin Match Protect Alapozó SPF18
2017. február 12.

Kellemes az illata, könnyű eloszlatni a bőrön. A színek is szép, természetesek. Nincs maszk érzés a használatánál, de nem is fed úgy, ahogy én azt szeretném. Ráadásul kifenyesedik a bőröm egy fél óra elteltével, hiába púderezem, nem segít. Nem mondanám tartósnak, pár óra elteltével olyan, mintha semmit nem kentem volna magamra. Nem veszem többet. Tovább keresem az igazit.