Gwenny

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zadig & Voltaire This Is Her

Zadig & Voltaire This Is Her
2018. december 21.

Hmmm, isteni! Meleg,biztonsagos, luxus illat. Ápolt, nem túl édes krémesség. Bár ihletettsége nem tudom, milyen pontokon kapcsolódik a Párizshoz és a rockhoz, de annyira nem is izgat. Mint tudjuk,az asszociáció a legfurabb utakon juttathatja el a parfümőrt az alkotásához.Nekem csak az számít, hogy ez az illat megalkotasra került. Íme az én asszociációm erre a finomságra:
Vörös rúzsos, szőke long bobos lány sétál egy cukrászda előtt. Telefonál. A hangja érdes,karcos, de mégis édes. Bézs kabátja és hosszan lelógó fehér kasmírsálja alól kivillannak karcsú, fekete harisnyaba bújtatott lábai. Felnevet. A cukrászda előtti asztaloknál ülők akaratlanul is felfigyelnek a lehengerlo jelenségre. Kabátja alól egy gyongysor bukkan elő, ahogy a sálat stílusos mozdulattal kirántja a nyakából és belép az üzletbe. Tudatos, fennsőbbséges, magaval ragadó...Becsukódik a cukrászda ajtaja és a kint ülőket megcsapja a sütemények és a lany illatanak keveréke.

Ára egy átlagos minőségibb parfümre jellemző. Külleme letisztult, stílusos és hagyja érvényesülni a belsőt. Semmi hivalkodó, semmi Carolina Herrara. Csak az illat, luxus és biztonság.
Nekem egyértelműen 5*,de embere és asszociációja válogatja.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2018. december 21.

108 call me kylie

Színekben egyedülálló. Nekem kifejezetten az őszi színek állnak jól, és ezek az árnyalatok sajna ki szoktak merülni a burgundiban más márkáknál. De itt van például ez a mélybarnas vörös, ami iszonyat dögös. Ezenkívül vannak mélybogyós, narancsos és pirosas darabok is ebben az érában.
Tartóssága nem jobb és nem rosszabb, mint a többi lakké.Harom napnál többet egyik sem él meg rajtam tovább. Én a színekért fizetek.

Seni Care Regeneráló Testápoló Balzsam Száraz Bőrre

Seni Care Regeneráló Testápoló Balzsam Száraz Bőrre
2018. augusztus 11.

Olyan tiszta, gyógyszertári kis semmiségnek tűnt. Egyszer gondoltam egyet, mikor kifogyott a kedvenc arckrémem és felkentem az én hipererzekeny arcbőrömre. Nem tudom, mi jött rám akkor, de nem volt akkora hülyeség! Teljesen szépen ápol, nem okozott gyulladást, mitesszereket sem egyéb miafeneket. Örülök a fejemnek, mert 250 ml egy élet lesz, mire elfogy.