gwyneira

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Extra Super Lash Vízálló Szempillaspirál

Rimmel Extra Super Lash Vízálló Szempillaspirál
2017. január 12.

Eddig a Lovely méltán népszerű szempillaspirálját használtam - és valószínűleg maradni is fogok annál, mert eddig nem találtam nála jobbat -, azonban a DM-ben jártam és kellett már nagyon egy szempillaspirál, így hirtelen felindulásból megvásároltam ezt... Eddig úgy gondoltam, hogy egy szempillaspirál különösebben nem lehet rossz. Ráadásul Rimmel. A keféjét is gyorsan leellenőriztem, nem fésűs, úgyhogy tökéletes lesz, és már landolt is a kosaramban. Aztán otthon jött a próba, és pár másodperc alatt egy világ dőlt össze bennem. Ez a szempillaspirál nem ér semmit. Ívelt szempillákat ezzel elérni lehetetlen, sőt, mivel rengeteg festék kerül rájuk - vélhetően a kefe rossz kialakítása miatt -, még el is nehezülnek a pillák. Dúsításról már nem is álmodoztam ezek után.
FIGYELEM: ha akciósan találod meg valahol - ami nem kizárt, mert valószínűleg a gyártó is tudja, hogy nem éri meg az eredeti árát (sem) -, akkor se vedd meg!

Palmolive Mediterranean Moments Argán Olaj&Mandulavirág Tusfürdő

Palmolive Mediterranean Moments Argán Olaj&Mandulavirág Tusfürdő
2017. január 12.

Abszolút a kedvenc tusfürdőm. :) Nagyon-nagyon imádom az illatát és fürdés után is sokáig érezni lehet a bőrömön. Biztos, hogy még sokszor újra fogom venni.

Nivea Intimo Mild Comfort Intim Törlőkendő

Nivea Intimo Mild Comfort Intim Törlőkendő
2017. január 12.

Az illata nagyon kellemes és más törlőkendőkkel ellentétben nem irritál. Kedvenc.