Best of Beauty 2019

Gy girl

Regisztráció dátuma: 2013. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser
2019. május 7.

Jöttem megvédeni ezt a terméket. Igaz, hogy ez az első micellás vizem, így nincs még viszonytítási alapom, de nekem bevált. Buszos utazáshoz vettem, mivel az éjszakát is a buszon kellett tölteni, így nem volt lehetőségem rendes arctisztításra. Tényleg igaz, hogy ragacsos érzetet hagy, viszont szépen tisztít, frissít, sőt T vonalban is nagyon szépen lemattít, ami szuper. Sok évig nem voltam hajlandó smink vagy legalábbis BB krém nélkül kilépni az utcára, de ezzel a termékkel már nem jövök zavarba ennek a gondolatától. Nem használom minden nap, csak alkalmanként, utazásnál, kirándulásnál "tűzoltásra", de teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel. Tényleg csak a ragacsos utóérzet miat adok 4 csillagot. Viszont ez a sok negatív vélemény a fülembe tette a bogarat, hogy ha ez nekem jó, akkor milyen lehet a többi, így a jövőben kísérletezni fogok más micellás vízzel is.

Signal Herbal Fresh Fogkrém

Signal Herbal Fresh Fogkrém
2019. február 1.

Ez a családi fogkrémünk évek óta, szeretjük, nem cserélném le. Kellemes íze van, jó érzést hagy maga után és tetszenek az összetevői is. A fogkefém pedig eleve zöld, így nem zavar, ha befogja. :D

Oriflame Volare Forever EDP

Oriflame Volare Forever EDP
2018. szeptember 4.

Kifújáskor nekem inkább gyümölcsös, annak ellenére, hogy a leírás szerint virágos, de ezt egyáltalán nem bánom. Azután a harsányabb vonal lecsendesedik, és megjelenik a mandula. Nekem egy kicsit marcipános is. Ezt viseltem a nővérem esküvőjén, és valóban illik az ilyen alkalmakhoz. Nem használom minden nap, ez az illat nálam hangulatfüggő. Csak azért 4 csillag, mert jobb lenne, ha tovább maradna érezhető benne a gyümölcsös-virágos vonal. Nagyon szép az üvege, szép dísze a polcommnak. Amikor ránézek, mindig eszembe jut egy mandulával díszített tejszínhabos esküvői torta a tetején egy fehér marcipán rózsával. :)